Оброблені фрукти та овочі (в асортименті)

Оголошення про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення про проведення спрощеної закупівлі та проект договору). Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 до документації додається (Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі – технічна специфікація). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції - під час проведення закупівлі усі документи, що мають відношення до пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

Очікувана вартість

72 751,60 грн

з ПДВ
Пропозиції розглянуто
Перегляд
Період уточнень

з 18 січ. 2022 09:57

до 24 січ. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 24 січ. 2022 20:00

до 27 січ. 2022 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 27 січ. 2022 00:04

до 28 січ. 2022 14:34

Пропозиції розглянуто

з 28 січ. 2022 14:34

Подання пропозицій:
24 січ. 2022 20:00 – 27 січ. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
18 січ. 2022 09:57 – 24 січ. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03077865
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18009, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Мечникова, буд. 25
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Мигаль Інна
Володіння мовою:
Телефон:
+380972933369
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Огірки консервовані

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

86 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вул. Мечникова, 25
2

Помідори консервовані

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

87 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вул. Мечникова, 25
3

Повидло

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

480 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вул. Мечникова, 25
4

Сухофрукти

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

480 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вул. Мечникова, 25
5

Горошок консервований

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

100 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вул. Мечникова, 25
6

Томатна паста

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

280 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вул. Мечникова, 25

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 січ. 2022 09:57
Не вказано 18 січ. 2022 09:57

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( робочі )
Опис:
Здійснення оплати відбувається шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 10 робочих днів з дня фактичного постачання Товару на адресу Покупця. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за наданий Товар здійснюється протягом 2 робочих днів з дати отримання Замовником бюджетного фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
72 751,60 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
363,76 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Саса Микола Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380674709434 ЄДРПОУ:
2215418885

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 25 січ. 2022 19:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 січ. 2022 19:23
Електронний підпис 25 січ. 2022 19:24
Електронний підпис 25 січ. 2022 19:24

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 28 січ. 2022 11:51
Електронний підпис 28 січ. 2022 14:34

Пропозиція

72 751,60 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ САНАТОРІЙ "СОСНОВИЙ БІР" ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Марія Воробець
E-mail: [email protected] Телефон: +380979769292 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04418340

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

91 200,00 грн без ПДВ

Дивитись
Томатна паста, повидло яблучне (код згідно ЄЗС ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі)
Томатна паста, повидло яблучне (код згідно ЄЗС ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі)
Ім'я:
Червоненський психоневрологічний інтернат Леденко
E-mail: [email protected] Телефон: +380682502004 ЄДРПОУ:
03189877
11
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

102 750,00 грн без ПДВ

Дивитись
Томатна паста, Сухофрукти, Чорнослив, Капуста квашена, Огірок квашений, Горіхи
Томатна паста, Сухофрукти, Чорнослив, Капуста квашена, Огірок квашений, Горіхи
Ім'я:
Кириленко Василиса
E-mail: [email protected] Телефон: 380982391429 ЄДРПОУ:
45042480
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

101 200,00 грн без ПДВ

Дивитись