Поточний ремонт точки базування по проекту "Пересувне відділення" ВПЗ Косів 1 за адресою: 78601 м.Косів, вул. Незалежності, 75 (Інші завершальні будівельні роботи)

Очікувана вартість

402 500,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 17 січ. 2022 23:07

до 21 січ. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 24 січ. 2022 00:00

до 27 січ. 2022 00:00

Аукціон

з 27 січ. 2022 15:11

до 27 січ. 2022 15:58

Кваліфікація

з 27 січ. 2022 15:58

до 1 лют. 2022 18:00

Пропозиції розглянуто

з 1 лют. 2022 18:00

до 8 лют. 2022 17:47

Подання пропозицій:
24 січ. 2022 00:00 – 27 січ. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
27 січ. 2022 15:11 – 27 січ. 2022 15:58
Період уточнень:
17 січ. 2022 23:07 – 21 січ. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22178632
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 6
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Гринишин Петро Орестович
Володіння мовою:
Телефон:
380504500785
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт точки базування по проекту "Пересувне відділення" ВПЗ Косів 1 за адресою: 78601 м.Косів, вул. Незалежності, 75 (Інші завершальні будівельні роботи)

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 роб

Період доставки:

до 30 квіт. 2022

Місце доставки:

Україна, 78601, Івано-Франківська область, Косів, вул. Незалежності, 75

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 січ. 2022 23:06
Не вказано 17 січ. 2022 23:06
Електронний підпис 17 січ. 2022 23:06
Електронний підпис 17 січ. 2022 23:06
Не вказано 27 січ. 2022 15:58
Не вказано 19 січ. 2022 19:19
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору

Загальна інформація

Хто підтверджує

переможець

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Опис вимоги

Замовник вимагає від учасника-переможця надати замовнику (у робочий час за адресою місцезнаходження Замовника: 76018,УкраїнаІвано-Франківська область,м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 6., в паперовому вигляді забезпечення виконання договору – оригінал банківської гарантії не пізніше дати укладення договору про закупівлю, але в будь-якому випадку до кінцевого строку укладання договору, передбаченого ч. 15 ст. 14 Закону, якщо така вимога передбачена проектом договору, який наведений у Додатку 4 цієї документації. Форма та зміст гарантії повинні відповідати вимогам Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, затвердженого Постановою Правління Національного Банку України від 15.12.2004 №639, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.01.2005 за № 41/10321. Гарантія повинна бути безвідкличною та безумовною. Гарантія не має містити умов, що ускладнюють або унеможливлюють задоволення вимог замовника з отримання грошових коштів від гаранта по забезпеченню, наданому учасником у формі тендерної гарантії, в тому числі, умов окремих угод між банком-гарантом та учасником, вимог щодо надання листів або інших документів за підписом учасника або третіх осіб, що підтверджують факт настання гарантійного випадку. Замовник повертає забезпечення виконання договору про закупівлю після виконання учасником-переможцем договору, у разі визнання судом результатів закупівлі або договору про закупівлю недійсними та у випадках, передбачених статтею 43 Закону, а також згідно з умовами, зазначеними в договорі, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин. Банківські реквізити Замовника: Акціонерне товариство «Укрпошта», Івано-Франківська дирекція АТ «Укрпошта», 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 6 IBAN: UA943365030000026006301012710 в ІФОУ АТ «Державний Ощадний банк України» МФО 336503 Код ЄДРПОУ 22178632 Податковий номер платника податку: 21560045 ІПН 215600426655

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
50 ( банківські )
Опис:
Вартість робіт, передбачену п. 3.1 Договору, Замовник виплачує Підряднику на основі Актів здачі-приймання робіт, протягом 50-ти банківських днів з дня підписання таких актів. Найменування замовника: Акціонерне товариство "Укрпошта". Місцезнаходження Замовника: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 22. ЄДРПОУ замовника: 21560045. Найменування закупівельника: АТ "Укрпошта" в особі Івано-Франківської дирекції, місцезнаходження, 76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 6, єдрпоу , 22178632. Категорія Замовника: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі - зазначена у Додатку 2 до документації спрощеної закупівлі (Вимог до предмету закупівлі). Оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених у цій документації шляхом застосування електронного аукціону. Дата і час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою закупівель автоматично. Критеріями оцінки є ціна. . Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Застосовані критерії оцінки – ціна. Забезпечення тендерної пропозиції невимагається, Дата і час розкриття тендерних пропозицій - у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначених в оголошенні.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
402 500,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 012,50 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Мойсей Олександр Тарасович
E-mail: [email protected] Телефон: 380966314544,380992018255 ЄДРПОУ:
3163025837

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 26 січ. 2022 23:18
Кошторис 26 січ. 2022 20:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:13
Кошторис 26 січ. 2022 20:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:13
Кошторис 26 січ. 2022 20:13
Кошторис 26 січ. 2022 20:13
Кошторис 26 січ. 2022 20:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:13
Підтвердження відповідності 26 січ. 2022 20:13
Електронний підпис 26 січ. 2022 23:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:13
Кошторис 26 січ. 2022 20:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:13
Кошторис 26 січ. 2022 20:13
Кошторис 26 січ. 2022 20:13
Підтвердження відповідності 26 січ. 2022 20:13
Кошторис 26 січ. 2022 20:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:13
Кошторис 26 січ. 2022 20:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:13
Кошторис 26 січ. 2022 20:13
Підтвердження відповідності 26 січ. 2022 20:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:13
7 лют. 2022 12:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:13
Підтвердження відповідності 26 січ. 2022 20:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:13
Кошторис 26 січ. 2022 20:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:13

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 лют. 2022 18:00
Не вказано 1 лют. 2022 17:59

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 8 лют. 2022 17:47
Підписаний договір 8 лют. 2022 17:46
Підписаний договір 8 лют. 2022 17:46

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
7 лют. 2022 12:34

Пропозиція

329 999,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Демчук Василь Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380666593702 ЄДРПОУ:
39919345

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 26 січ. 2022 12:31
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Електронний підпис 26 січ. 2022 12:31
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29
Не вказано 26 січ. 2022 12:29

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Пропозиція

330 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Михайло Чепига
E-mail: [email protected] Телефон: 380680958101 ЄДРПОУ:
3685206132

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Електронний підпис 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 15:47

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Пропозиція

348 987,50 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Юрій Парканій
E-mail: [email protected] Телефон: +380975464834, +380673220150, +380952200585, +380443321546, +380322471178 ЄДРПОУ:
22346348

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 26 січ. 2022 20:27
Електронний підпис 26 січ. 2022 20:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 20:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:30

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Пропозиція

350 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БУДІНВЕСТ-ІФ Бабій Ігор Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380662736544 ЄДРПОУ:
41607134

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 26 січ. 2022 19:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Електронний підпис 26 січ. 2022 19:41
Електронний підпис 26 січ. 2022 19:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 22:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 22:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 19:39

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Пропозиція

370 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Любомир Дутчак
E-mail: [email protected] Телефон: 380980122082 ЄДРПОУ:
43417858

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 26 січ. 2022 15:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Технічні специфікації 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Електронний підпис 26 січ. 2022 15:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Технічні специфікації 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 січ. 2022 14:52

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Пропозиція

380 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА"

Вас може зацікавити

Поточний ремонт внутрішнього приміщеня (вбиральні) Чернівецької гімназія №5 "Інтеграл" Чернівецької міської ради
Поточний ремонт внутрішнього приміщеня (вбиральні) Чернівецької гімназія №5 "Інтеграл" Чернівецької міської ради
Ім'я:
Світлана Небельська
E-mail: [email protected] Телефон: +380660428564 Веб сайт: ЄДРПОУ:
36882721

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

239 230,83 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт туалетів у Чернівецькій гімназії №16 Чернівецької міської ради за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район, м. Чернівці, вул. Білоруська, буд.77
Поточний ремонт туалетів у Чернівецькій гімназії №16 Чернівецької міської ради за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район, м. Чернівці, вул. Білоруська, буд.77
Ім'я:
Оксана Якубовська
E-mail: [email protected] Телефон: +380956944692 ЄДРПОУ:
21431158

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

319 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги поточного ремонту огородження прилеглої території будівлі гуртожитку НА СБ України за адресою: м. Київ, вул. Ав. Антонова, 2/32 корпус 92
Послуги поточного ремонту огородження прилеглої території будівлі гуртожитку НА СБ України за адресою: м. Київ, вул. Ав. Антонова, 2/32 корпус 92
Ім'я:
Вадим Мазур
E-mail: [email protected] Телефон: +380445277569 Веб сайт: ЄДРПОУ:
20001823
22
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

467 855,42 грн без ПДВ

Дивитись