Фруктові та овочеві соки в асортименті
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначені у додатку 1 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника – підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої
з 13 січ. 2022 09:31
до 19 січ. 2022 09:00
з 19 січ. 2022 12:00
до 24 січ. 2022 00:00
з 24 січ. 2022 00:01
до 25 січ. 2022 11:45
з 25 січ. 2022 11:45
до 3 лют. 2022 17:39
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Фруктові та овочеві соки в асортименті
Код ДК 021:2015:
15320000-7 Фруктові та овочеві соки
|
Кількість: 4 804 л |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 13 січ. 2022 09:30 | |
| Не вказано | 13 січ. 2022 09:30 | |
| Не вказано | 13 січ. 2022 09:30 | |
| Електронний підпис | 13 січ. 2022 09:30 | |
| Не вказано | 13 січ. 2022 09:30 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 21 січ. 2022 15:55 |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Не вказано | 21 січ. 2022 15:54 | |
| Електронний підпис | 21 січ. 2022 15:55 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 25 січ. 2022 11:45 | |
| Не вказано | 25 січ. 2022 11:44 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 3 лют. 2022 17:39 | |
| Підписаний договір | 3 лют. 2022 17:39 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Вінницький національний аграрний університетВас може зацікавити
50 000,00 грн без ПДВ
Дивитись84 150,00 грн без ПДВ
Дивитись106 138,69 грн без ПДВ
Дивитись