09310000-5 - Електрична енергія

Закупівля здійснюється на підставі пункту 1 частини 2 статті 40 Закону «Про публічні закупівлі»: 02.12.2021 року Полтавською гравіметричною обсерваторією в електронній системі закупівель було опубліковано оголошення про проведення відкритих торгів на закупівлю електричної енергії (Тендер: UA-2021-12-02-003383-b ). Торги не відбулися. Дана закупівля була відмінена через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. 20.12.2021 року було повторно опубліковано оголошення про проведення відкритих торгів на закупівлю електричної енергії на тих же умовах: (Тендер: UA-2021-12-20-009180-c ). Торги повторно не відбулися. Дана закупівля була відмінена через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. Таким чином, у обсерваторії наявні підстави для застосування переговорної процедури закупівлі на підставі п.1 ч.2 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі».

Очікувана вартість

358 920,40 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03534558
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 36014, Полтавська область, місто Полтава Київський район , ВУЛИЦЯ МЯСОЄДОВА будинок 27/29
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Домненко Ірина Юріївна
Володіння мовою:
Телефон:
+380954722629
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Електрична енергія для потреб 2022 року

Електрична енергія для обслуговування об'єктів, розташованих у Полтавському районі

Перейти до лоту

Очікувана вартість

208 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
2

Електрична енергія для малих непобутових споживачів

Електрична енергія для обслуговування об'єктів, розташованих у м. Полтаві

Перейти до лоту

Очікувана вартість

145 880,40 грн з ПДВ

Статус:

завершена
3

Електрична енергія для потреб населення відомчого житла

Перейти до лоту

Очікувана вартість

5 040,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 січ. 2022 15:13

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
358 920,40 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПГО ІГФ ІМ.С.І.СУББОТІНА НАН УКРАЇНИ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Харченко Тетяна Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380463771703 ЄДРПОУ:
33358330

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

193 662,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Подільчук Мирослава Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380956778373 ЄДРПОУ:
05537975

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

259 166,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Вікторія Яковлева
E-mail: [email protected] Телефон: +380990019252 ЄДРПОУ:
05399679

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

189 825,00 грн без ПДВ

Дивитись