Свіжоморожена риба (хек) (Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)

Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.

Очікувана вартість

338 985,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43435636
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 56203, Миколаївська область, смт Березнегувате, Соборно-Миколаївська площа, 10
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Коваленко Олена Сергіївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380987604340
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Свіжоморожена риба (хек) (Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)

Код ДК 021:2015: 15221000-3 Морожена риба

Кількість:

4 185 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 56203, Миколаївська область, смт Березнегувате, Соборно-Миколаївська площа, 10

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 січ. 2022 14:57

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
338 985,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Гайченко Любов Іванівна
Телефон: 0512443338 ЄДРПОУ:
24789564

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 січ. 2022 15:23
Ліцензія 11 січ. 2022 15:21

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 24 січ. 2022 12:09
Підписаний договір 24 січ. 2022 12:09

Пропозиція

338 985,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти, культури, молоді та спорту Березнегуватської селищної ради

Вас може зацікавити

Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені код за ДК 021:2015: 15220000-6 (Риба заморожена філе "Хек" без шкірки)
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені код за ДК 021:2015: 15220000-6 (Риба заморожена філе "Хек" без шкірки)
Ім'я:
Стовбун Юлія
E-mail: [email protected] Телефон: +380997701219 ЄДРПОУ:
25667165

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

364 000,00 грн без ПДВ

Дивитись