Послуги сервісно-технічного обслуговування РРО

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначені у Додатку 1 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника – підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Застосовані критерії оцінки – Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію-100%). Замовником не вимагається надання забезпечення пропозиції учасника. Замовником не вимагається надання забезпечення виконання договору про закупівлю.

Очікувана вартість

40 080,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 11 січ. 2022 12:55

до 17 січ. 2022 09:00

Прийом пропозицій

з 17 січ. 2022 12:00

до 20 січ. 2022 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 20 січ. 2022 00:04

до 20 січ. 2022 10:53

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
17 січ. 2022 12:00 – 20 січ. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
11 січ. 2022 12:55 – 17 січ. 2022 09:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00497236
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 21100, Вінницька область, Вінниця, ВІННИЦЯ, вул.Сонячна, буд.3
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Щучкіна Ірина Геннадіївна
Володіння мовою:
Телефон:
380977256921
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги сервісно-технічного обслуговування РРО

Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки

Кількість:

62 посл.

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 21008, Вінницька область, Вінниця, Сонячна, 3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 11 січ. 2022 12:54
Не вказано 11 січ. 2022 12:54
Не вказано 11 січ. 2022 12:54
Електронний підпис 11 січ. 2022 12:54

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )
Опис:
Оплата здійснюється Замовником шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на рахунок Виконавця згідно акту наданих послуг/виконаних робіт упродовж 7 банківських днів після його підписання відповідно до ч.1 ст.49 Бюджетного кодексу України. У разі затримки бюджетного фінансування, зокрема з урахуванням підпункту 2 пункту 14 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України, підкріплення з ЄКР, розрахунок за надані послуги/виконані роботи здійснюється протягом трьох банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій розрахунковий рахунок, підкріплення з ЄКР. Будь-які штрафні санкції в такому випадку до Замовника не застосовуються.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
40 080,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
200,40 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Харков Олексій Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380674306613 ЄДРПОУ:
13316325

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 19 січ. 2022 17:22
Технічні специфікації 19 січ. 2022 17:17
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 січ. 2022 17:17
Електронний підпис 19 січ. 2022 17:22
Електронний підпис 19 січ. 2022 17:22
Цінова пропозиція 19 січ. 2022 17:17
19 січ. 2022 17:17

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 20 січ. 2022 10:52
Електронний підпис 20 січ. 2022 10:53

Пропозиція

40 080,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Вінницький національний аграрний університет

Вас може зацікавити

закупівля послуг з технічного обслуговування друкувальної техніки типографії
закупівля послуг з технічного обслуговування друкувальної техніки типографії
Ім'я:
Марущак Володимир Валентинович
E-mail: [email protected] Телефон: +380444816314 ЄДРПОУ:
33240845
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

32 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з ремонту і технічного обслуговування джерела безперебійного живлення Dell UPS Rack 5600 W (із заміною 18 акумуляторних батарей)
Послуги з ремонту і технічного обслуговування джерела безперебійного живлення Dell UPS Rack 5600 W (із заміною 18 акумуляторних батарей)
Ім'я:
Віталій Будченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380442263714 Веб сайт: ЄДРПОУ:
21656169
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

31 440,83 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з технічного обслуговування та ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Чернівецькій області
Послуги з технічного обслуговування та ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Чернівецькій області
Ім'я:
Ірина Сеник
E-mail: [email protected] Телефон: +380974084683 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38357766

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

21 838,77 грн без ПДВ

Дивитись