Риба

Єдиним критерієм оцінки пропозицій є ціна (з урахуванням всіх податків, зборів і всіх обов’язкових платежів, які сплачує Учасник).

Очікувана вартість

61 900,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 4 січ. 2022 18:02

до 11 січ. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 11 січ. 2022 12:00

до 14 січ. 2022 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 14 січ. 2022 00:03

до 17 січ. 2022 14:19

Пропозиції розглянуто

з 17 січ. 2022 14:19

до 3 лют. 2022 09:30

Подання пропозицій:
11 січ. 2022 12:00 – 14 січ. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
4 січ. 2022 18:02 – 11 січ. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
24357942
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18029, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ТАРАСКОВА, будинок 14
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Любов Вікторівна Каун
Володіння мовою:
Телефон:
+0472663413
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Риба хек

Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені

Кількість:

200 кілограми

Період доставки:

до 1 черв. 2022

Місце доставки:

Україна, 18029, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ТАРАСКОВА, будинок 14
2

Філе мінтай

Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені

Кількість:

300 кілограми

Період доставки:

до 1 черв. 2022

Місце доставки:

Україна, 18029, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ТАРАСКОВА, будинок 14

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 січ. 2022 21:42
Не вказано 4 січ. 2022 18:02
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення виконання договору

Загальна інформація

Хто підтверджує

переможець

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Опис вимоги

Учасник під час укладання договору за результатами проведення спрощеної закупівлі надає забезпечення виконання договору про закупівлю (у строк, що не перевищує 20 днів після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю). Розмір забезпечення виконання договору про закупівлю: 3 (три) відсотків від суми договору про закупівлю. Вид забезпечення виконання договору про закупівлю: банківська гарантія (гарантійний лист банка) з обслуговуючого банку (оригінал та копія завірена печаткою банка).

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( банківські )
Опис:
Джерела фінансування: місцевий бюджет

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
61 900,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
309,50 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Максим Плахотній
E-mail: [email protected] Телефон: +380963733826 ЄДРПОУ:
2933818894

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 13 січ. 2022 15:46
Електронний підпис 13 січ. 2022 15:46
Не вказано 13 січ. 2022 15:32

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 січ. 2022 14:19
Не вказано 17 січ. 2022 14:16

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 лют. 2022 09:30
Не вказано 2 лют. 2022 20:26

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення виконання договору
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Пропозиція

56 200,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЧЕРКАСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Олександр Кравчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380973208394 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04591452

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

100 916,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Грабар
E-mail: [email protected] Телефон: +380668486204 ЄДРПОУ:
26395929

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

87 840,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Олена Грибовська
E-mail: [email protected] Телефон: +380971709280 Веб сайт: ЄДРПОУ:
33920250
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

49 000,00 грн без ПДВ

Дивитись