Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання харчоблоку

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі Зазначено у ЧАСТИНІ І до ОГОЛОШЕННЯ про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Оцінка пропозицій закупівлі здійснюється на основі єдиного критерію – «Ціна без ПДВ». Питома вага критерію – 100%. Під час заповнення форм Учасник зазначає ціну пропозиції закупівлі в гривнях без урахування податку на додану вартість (ПДВ). При укладанні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до діючого законодавства України.

Очікувана вартість

99 972,00 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 30 груд. 2021 16:54

до 6 січ. 2022 11:00

Прийом пропозицій

з 7 січ. 2022 11:00

до 14 січ. 2022 12:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 14 січ. 2022 12:01

до 17 січ. 2022 14:06

Пропозиції розглянуто

з 17 січ. 2022 14:06

до 19 січ. 2022 16:40

Подання пропозицій:
7 січ. 2022 11:00 – 14 січ. 2022 12:00
Період уточнень:
30 груд. 2021 16:54 – 6 січ. 2022 11:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01981715
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 03084, м. Київ, м.Київ, Голосіївський район, СТОЛИЧНЕ ШОСЕ, будинок 215
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Юлія Богданівна Кальченко
Володіння мовою:
Телефон:
+380504998673
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Технічне обслуговування та ремонт плити електричної 16,5 кВт ( 4 штук)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

48 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
2

Технічне обслуговування та ремонт сковороди електричної (1 штука)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

12 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
3

Технічне обслуговування та ремонт жарочної шафа LTE, на 3 відділення (1 штука)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

12 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
4

Технічне обслуговування та ремонт пароконвектомату UNOX XV 893 ( 1 штука)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

12 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
5

Технічне обслуговування та ремонт кип’ятильника (накопичувача) (1 штука)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

12 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
6

Технічне обслуговування та ремонт конвекційної печі UNOX( 1 штука)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

12 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
7

Технічне обслуговування та ремонт машини тістомісильної спіральної (1 штука)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

12 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
8

Технічне обслуговування та ремонт збивальної машини «Teddy», 5л (1 штука)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

12 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
9

Технічне обслуговування та ремонт м’ясорубки AWF (3 штуки)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

36 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
10

Технічне обслуговування та ремонт приводу універсального( 1 штука)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

12 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
11

Технічне обслуговування та ремонт марміту на 3 ванни 5,1 кВт ( 2 штуки)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

24 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
12

Технічне обслуговування та ремонт марміту з 3-ма конфорками, 15 кВт ( 2 штуки)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

24 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
13

Технічне обслуговування та ремонт марміту пересувного, 1,4 кВт (1 штука)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

12 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
14

Технічне обслуговування та ремонт термоконтейнера на колесах 0,76 кВт ( 2 штуки)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

24 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
15

Технічне обслуговування та ремонт посудомийної машини , 15 кВт (1 штука)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

12 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
16

Технічне обслуговування та ремонт посудомийної машини , 11,2 кВт ( 2 штуки)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

24 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
17

Технічне обслуговування та ремонт посудомийної машини , 9,4 кВт (2 штуки)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

24 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
18

Технічне обслуговування та ремонт куттеру кухонного (1 штука)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

12 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
19

Технічне обслуговування та ремонт машини для нарізки гастрономії ( 1 штука)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

12 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
20

Технічне обслуговування та ремонт універсальної кухонної машини «Gutty» G5 ( 1 штука) для вочів

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

12 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
21

Технічне обслуговування та ремонт картоплечистки ( 2 штуки)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

24 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
22

Технічне обслуговування та ремонт хліборізки настільної ( 2 штуки)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

24 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
23

Технічне обслуговування та ремонт холодильної камери WL-80 (3 штуки)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

36 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
24

Технічне обслуговування та ремонт низько-температурної камери WL-100 (2 штуки)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

24 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
25

Технічне обслуговування та ремонт виносного холодильного агрегату CS 2800 Split, (2,765 кВт) (2 штуки)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

24 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
26

Технічне обслуговування та ремонт виносного холодильного агрегату FS 2800 (2,45 кВт) (3 штуки)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

36 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
27

Технічне обслуговування та ремонт холодильної шафи FLEX -COOL NK-140 (ємн. 1330 л) ( 4 штуки)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

48 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
28

Технічне обслуговування та ремонт холодильної шафи FLEX -COOL TK-70 (ємн. 617 л) (3 штуки)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

36 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
29

Технічне обслуговування та ремонт прилавку низькотемпературного EL-35NC (ємн. 347 л) (3 штуки)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

36 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215
30

Технічне обслуговування та ремонт столу з охолоджувальною шафою КТМ 17,5/ 065 (3 штуки)

Код ДК 021:2015: 50882000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ресторанного обладнання

Кількість:

36 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м. Київ, Столичне шосе, буд 215

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 30 груд. 2021 16:54
Документи закупівлі 30 груд. 2021 16:54
Електронний підпис 30 груд. 2021 16:55
Електронний підпис 30 груд. 2021 16:55
Не вказано 5 січ. 2022 16:35
Проєкт договору 30 груд. 2021 16:54

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Оплата за надані Послуги здійснюється Замовником протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня підписання Сторонами акта приймання-передачі наданих Послуг на підставі рахунку, наданого Виконавцем.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
99 972,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
499,86 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Рибалко Петро Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: 380631003888 ЄДРПОУ:
2088015093

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 11 січ. 2022 19:45
Електронний підпис 11 січ. 2022 19:45
Підтвердження відповідності 11 січ. 2022 19:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2022 19:29
Підтвердження відповідності 11 січ. 2022 19:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2022 19:29
Технічні специфікації 11 січ. 2022 19:29
Цінова пропозиція 11 січ. 2022 19:29
Підтвердження відповідності 11 січ. 2022 19:29
Підтвердження відповідності 11 січ. 2022 19:29
Підтвердження відповідності 11 січ. 2022 19:29
Підтвердження відповідності 11 січ. 2022 19:29

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 січ. 2022 14:06
Протокол розгляду 17 січ. 2022 14:05

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 19 січ. 2022 16:39
Електронний підпис 19 січ. 2022 16:40

Пропозиція

97 440,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державне підприємство Санаторій "Конча-Заспа