Ультрапастеризоване молоко

Під час проведення спрощеної закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення спрощеної закупівлі усі документи, що мають відношення до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.Тростянецький комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) загального розвитку «Колосок» Категорія 3: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі . 24300 Вінницька область Гайсинський район смт Тростянець ,вулиця Витягайлівська,1

Очікувана вартість

55 800,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 29 груд. 2021 16:39

до 5 січ. 2022 16:44

Прийом пропозицій

з 5 січ. 2022 16:44

до 11 січ. 2022 16:44

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 11 січ. 2022 16:46

до 12 січ. 2022 13:36

Пропозиції розглянуто

з 12 січ. 2022 13:36

до 17 січ. 2022 16:43

Подання пропозицій:
5 січ. 2022 16:44 – 11 січ. 2022 16:44
Період уточнень:
29 груд. 2021 16:39 – 5 січ. 2022 16:44

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26227712
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 24300, Вінницька область, Тростянець, Витягайлівська 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ткачук Наталія Андріївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380969775342
E-mail:
Факс:
+380969775342

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Ультрапастеризоване молоко

Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки

Кількість:

1 800 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 24300, Вінницька область, смт. Тростянець, вул. Витягайлівська,1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 груд. 2021 16:47
Документи закупівлі 29 груд. 2021 16:40

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )
Опис:
Замовник здійснює оплату вартості товару, який йому постачається, шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Учасника на підставі видаткових накладних при наявності бюджетного фінансування, протягом 10 (десяти) банківських днів з дня поставки товару (партії товару).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
55 800,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
279,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Богачук Олександр Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380972065163 Факс:
+380433425305
ЄДРПОУ:
2529415734

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 9 січ. 2022 11:21
Не вказано 9 січ. 2022 11:20
Не вказано 9 січ. 2022 11:20
Не вказано 9 січ. 2022 11:20
Не вказано 9 січ. 2022 11:20
Не вказано 9 січ. 2022 11:20
Не вказано 9 січ. 2022 11:20
Не вказано 9 січ. 2022 11:20
Не вказано 9 січ. 2022 11:20
Не вказано 9 січ. 2022 11:20
Не вказано 9 січ. 2022 11:20
Не вказано 9 січ. 2022 11:20
Не вказано 9 січ. 2022 11:20
Не вказано 9 січ. 2022 11:20
Не вказано 9 січ. 2022 11:20
Не вказано 9 січ. 2022 11:20
Не вказано 9 січ. 2022 11:20
Не вказано 9 січ. 2022 11:20
Електронний підпис 9 січ. 2022 11:21

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 січ. 2022 13:32
Електронний підпис 12 січ. 2022 13:36

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 січ. 2022 16:39
Електронний підпис 17 січ. 2022 16:42

Пропозиція

55 800,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КУ ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК)ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ "КОЛОСОК"

Вас може зацікавити

Молоко та вершки (Молоко коров'яче ультрапастеризоване, 2,5%, пакет картонний (брикет), ДСТУ 2661, 1000г)
Молоко та вершки (Молоко коров'яче ультрапастеризоване, 2,5%, пакет картонний (брикет), ДСТУ 2661, 1000г)
Ім'я:
ТЕТЯНА АНФЬОРОВА
E-mail: [email protected] Телефон: +380672037813 Веб сайт: ЄДРПОУ:
43470230

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

56 658,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Олег Шкляр
E-mail: [email protected] Телефон: +380987579115 ЄДРПОУ:
43993629

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

75 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Молоко коров'яче пастеризоване, 2,5%, плівка поліетиленова, ДСТУ 2661, 900-1000г
Молоко коров'яче пастеризоване, 2,5%, плівка поліетиленова, ДСТУ 2661, 900-1000г
Ім'я:
Людмила Сівач
E-mail: [email protected] Телефон: +380978545797, +380982331540 Веб сайт: ЄДРПОУ:
22558837

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

49 583,33 грн без ПДВ

Дивитись