09310000-5 - Електрична енергія (Електрична енергія для гуртожитку (універсальна послуга)

Закупівля проводиться для потреб закладу у 2022 р. на підставі п.1. ч.2 ст.40 Закону «Про публічні закупівлі»

Очікувана вартість

911 400,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Процедура закупівлі відміняється відповідно до п.2 ч.8 ст.40 Закону «Про публічні закупівлі» у зв’язку із тим, що при публікації переговорної процедури (скороченої) (Ідентифікатор закупівлі - UA-2021-12-22-010168-c) на закупівлю електричної енергії була допущена технічна помилка, а саме: не оприлюднені ЗВІТИ про відміну відкритих торгів, які не відбулись через відсутність достатньої кількості учасників, що може призвести до порушення чинного законодавства

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 груд. 2021 10:59
Не вказано 28 груд. 2021 10:58

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02546884
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 36016, Полтавська область, село Щербані Полтавський район, вул Геннадія Біліченка, 27
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Акиняєва Лариса Миколаївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380532598976
E-mail:
Факс:
+380532598976

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

09310000-5 - Електрична енергія (Електрична енергія для гуртожитку (універсальна послуга)

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

545 500 кВт*год

Період доставки:

1 січ. 2022 – 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 36016, Полтавська область, Полтавський р-н, с. Щербані,, вул. Геннадія Біліченка, 27,

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 груд. 2021 13:33

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )
Опис:
Оплата вартості електричної енергії здійснюється Споживачем виключно шляхом перерахування коштів на спецрахунок Постачальника на підставі акту приймання-передачі у строк, визначений у акті, який не може бути меншим 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання його Споживачем, або протягом 5 (п’яти) робочих днів від дати, зазначеної у комерційній пропозиції, щодо оплати акта, оформленого Споживачем

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
911 400,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Яремченко Денис Сергійович
Телефон: 0532648733 ЄДРПОУ:
42223804
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 22 груд. 2021 13:36
Електронний підпис 22 груд. 2021 13:37

Пропозиція

911 400,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державний навчальний заклад "Полтавський центр професійно-технічної освіти"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Дарина Загоруйко
E-mail: [email protected] Телефон: +380938838803 Веб сайт: ЄДРПОУ:
37027405
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

833 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Бичова Людмила Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380661551797 ЄДРПОУ:
40460848

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 265 642,95 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Соловка Ірина Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380342558149 Факс:
+380342558168
ЄДРПОУ:
31075296

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 745 759,41 грн без ПДВ

Дивитись