Додаткові роботи по об'єкту"«Капітальний ремонт з термомодернізації будівлі Петрівського НВК Покровської районної ради Донецької області» с.Петрівка,вул.Центральна,1 Покровського району Донецької області"

Закупівля додаткових робіт за договором, укладеного за результатом проведення відкритих торгів, здійснюється протягом 3-х років після укладення договору про закупівлю і загальна вартість таких робіт не перевищує 50% ціни основного договору про закупівлю

Очікувана вартість

3 090 457,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

скорочення витрат на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг

Пояснення

При коригуванні проектно-кошторисної документації змінилася сума та об'єми закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 січ. 2022 15:30
Не вказано 4 січ. 2022 15:28

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25703530
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 85364, Донецька область, село Петрівка Покровського району, вулиця Центральна ,1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Янчук Олена Олександрівна
Володіння мовою:
Телефон:
380955573869
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Додаткові роботи по об'єкту"«Капітальний ремонт з термомодернізації будівлі Петрівського НВК Покровської районної ради Донецької області» с.Петрівка,вул.Центральна,1 Покровського району Донецької області"

Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 85364, Донецька область, село Петрівка, вул.Центральна, буд.1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 20 груд. 2021 19:54
Електронний підпис 20 груд. 2021 19:56

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )
Опис:
Виконання додаткових роботі по обє'кту"«Капітальний ремонт з термомодернізації будівлі Петрівського НВК Покровської районної ради Донецької області» с.Петрівка,вул.Центральна,1 Покровського району Донецької області"

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
3 090 457,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Пропіснов Андрій Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380675312511 ЄДРПОУ:
31036545

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 груд. 2021 20:04
20 груд. 2021 20:02

Пропозиція

3 090 457,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Навчально-виховний комплекс"Петрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Селидівської міської ради Донецької області

Вас може зацікавити

Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій Вальдорфська гімназії Криворізької міської ради, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 89-Б, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50086
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій Вальдорфська гімназії Криворізької міської ради, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 89-Б, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50...
Ім'я:
Локтіонова Олена
E-mail: [email protected] Телефон: +380684859919 ЄДРПОУ:
37665263

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 943 777,00 грн без ПДВ

Дивитись
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 89 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Покровська, 5А, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50042
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 89 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Покровська, 5А, м. Кривий Ріг, Дніпропетр...
Ім'я:
Локтіонова Олена
E-mail: [email protected] Телефон: +380684859919 ЄДРПОУ:
37665263

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 933 787,00 грн без ПДВ

Дивитись
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 202 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Катеринівська, 9, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50071
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 202 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Катеринівська, 9, м. Кр...
Ім'я:
Локтіонова Олена
E-mail: [email protected] Телефон: +380684859919 ЄДРПОУ:
37665263

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 155 092,00 грн без ПДВ

Дивитись