ДК 021-2015 (CPV) 55320000-9 - Послуги з організації харчування

Місцезнаходження Замовника: 18031, Україна , Черкаська обл., Черкаси, вул. Університетська, 62А.. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. тип закупівлі: відкриті торги. Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції: Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова чи російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: наведено в ч.6 р.ІІІ тендерної документації та Додатку №2 тендерної документації.Забезпечення: Розмір: 10 000,00 грн. (десять тисяч гривень 00 коп.) Зміст наданої учасником гарантії повинен відповідати змісту форми забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14 грудня 2020 року № 2628. Гарантія обов’язково повинна містити інформацію про підстави неповернення Учаснику забезпечення тендерної пропозиції, а саме:  відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними;  непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру;  ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону;  ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією. Вищевказаний перелік підстав неповернення забезпечення тендерної пропозиції є виключним. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції: в термін дії тендерної пропозиції.

Очікувана вартість

1 039 421,00 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 17 груд. 2021 22:47

до 6 січ. 2022 18:00

Аукціон

з 10 січ. 2022 11:37

до 10 січ. 2022 12:00

Кваліфікація

з 10 січ. 2022 12:00

до 10 січ. 2022 16:17

Пропозиції розглянуто

з 10 січ. 2022 16:17

до 1 лют. 2022 17:31

Подання пропозицій:
17 груд. 2021 22:47 – 6 січ. 2022 18:00
Початок аукціону:
10 січ. 2022 11:37 – 10 січ. 2022 12:00
Період уточнень:
17 груд. 2021 22:47 – 27 груд. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
6 січ. 2022 18:00
Оскарження умов тендера:
17 груд. 2021 22:47 – 2 січ. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
17 груд. 2021 22:50

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
24351750
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18031, Черкаська область, Черкаси, вул. Університетська, 62А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сокирко Вікторія Юріївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380472659079
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з організації харчування

Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування

Кількість:

45 135 од

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18031, Черкаська область, Черкаси, вул.Університетська,62А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 17 груд. 2021 22:47
Електронний підпис 17 груд. 2021 22:50
Не вказано 10 січ. 2022 12:00
Документи закупівлі 17 груд. 2021 22:47
Проєкт договору 17 груд. 2021 22:47
Вимоги до учасника закупівлі
11 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Хто підтверджує

учасник

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Сума існуючої заборгованості

Характер існуючої заборгованості

Причина виникнення існуючої заборгованості

Учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції українська

Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Розмір: 10 000,00 грн. (десять тисяч гривень 00 коп.) Зміст наданої учасником гарантії повинен відповідати змісту форми забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14 грудня 2020 року № 2628. Гарантія обов’язково повинна містити інформацію про підстави неповернення Учаснику забезпечення тендерної пропозиції, а саме:  відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними;  непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру;  ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону;  ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією. Вищевказаний перелік підстав неповернення забезпечення тендерної пропозиції є виключним. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції: в термін дії тендерної пропозиції.

Спосіб підтвердження відповідності

Опис

згідно умов тендерної документації

Форма подачі підтвердження

Документ

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )
Опис:
Замовник, здійснює оплату за Послуги шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника на умовах відстрочки платежу до 30 (тридцяти) банківських днів з моменту підписання уповноваженими представниками Замовника і Постачальника актів наданих Послуг.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 039 421,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
5 197,11 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
10 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Олексенко Ганна Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380965468943 Факс:
+380472543411
ЄДРПОУ:
30955757

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 6 січ. 2022 10:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Підтвердження відповідності 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Підтвердження відповідності 19 січ. 2022 17:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35
Електронний підпис 6 січ. 2022 10:37
Електронний підпис 6 січ. 2022 10:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 січ. 2022 10:35

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 10 січ. 2022 16:15
Не вказано 10 січ. 2022 16:15
Довідка 10 січ. 2022 16:17
Електронний підпис 10 січ. 2022 16:17
Витяг з реєстру 10 січ. 2022 12:00
Довідка 11 січ. 2022 12:16

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 1 лют. 2022 17:30
Електронний підпис 1 лют. 2022 17:31

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
11 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Вчинення економічних правопорушень
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Вчинення корупційних правопорушень
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Порушення справ про банкрутство
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
Мова тендерної пропозиції українська
Забезпечення тендерних пропозицій
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 6 січ. 2022 10:35

Пропозиція

1 039 403,97 грн без ПДВ

Статус

переможець
субпідрядник не залучається
Ім'я:
Поліщук Таїса
E-mail: [email protected] Телефон: 380631889026 ЄДРПОУ:
2251318065

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 5 січ. 2022 16:17
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Електронний підпис 5 січ. 2022 16:17
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
11 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Вчинення економічних правопорушень
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Вчинення корупційних правопорушень
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Порушення справ про банкрутство
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
Мова тендерної пропозиції українська
Забезпечення тендерних пропозицій
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 5 січ. 2022 10:55

Пропозиція

1 039 421,00 грн без ПДВ

Статус

не розглядався
не залучається

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Черкаської міської ради Черкаської області

Вас може зацікавити

Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій (обіди) Ліцею №23 ім. Р.Гурика Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій (обіди) Ліцею №23 ім. Р.Гурика Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Ім'я:
Чижик Володимир Ярославович
E-mail: [email protected] Телефон: 380342750981,380507339940 ЄДРПОУ:
20559040

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

629 640,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорії способом аутсорсингу
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорії способом аутсорсингу
Ім'я:
Мар'яна Паньків
E-mail: [email protected] Телефон: +380502984924 ЄДРПОУ:
19400558

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

899 080,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій способом аутсорсингу
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій способом аутсорсингу
Ім'я:
Марія Кузенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380671285623 ЄДРПОУ:
20559181

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

591 600,00 грн без ПДВ

Дивитись