Електрична енергія
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення про проведення спрощеної закупівлі). Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 до документації додається (Інформація про необхідні
з 16 груд. 2021 11:15
до 22 груд. 2021 10:00
з 22 груд. 2021 16:00
до 28 груд. 2021 00:00
з 28 груд. 2021 00:04
до 28 груд. 2021 14:23
з 28 груд. 2021 14:23
до 31 груд. 2021 09:44
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 24 000 кіловат-година |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 72002, Запорізька область, Василівський р-н, селище міського типу Михайлівка, межа балансової належності електроустановок замовника |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 16 груд. 2021 11:15 | |
| Електронний підпис | 16 груд. 2021 11:17 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 24 груд. 2021 12:51 |
| Технічні специфікації | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Підтвердження відповідності | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Цінова пропозиція | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Технічні специфікації | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Електронний підпис | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 груд. 2021 12:51 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 28 груд. 2021 14:19 | |
| Електронний підпис | 28 груд. 2021 14:23 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 31 груд. 2021 09:37 | |
| Електронний підпис | 31 груд. 2021 09:44 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "ГНІЗДЕЧКО" МИХАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
93 025,00 грн без ПДВ
Дивитись122 500,00 грн без ПДВ
Дивитись158 333,33 грн без ПДВ
Дивитись