Електрична енергія

Єдиним критерієм оцінки пропозицій є ціна (з урахуванням всіх податків, зборів і всіх обов’язкових платежів, які сплачує Учасник).

Очікувана вартість

85 910,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 13 груд. 2021 11:42

до 17 груд. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 17 груд. 2021 12:00

до 22 груд. 2021 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
17 груд. 2021 12:00 – 22 груд. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
13 груд. 2021 11:42 – 17 груд. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
24758262
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 74351, Херсонська область, село Милове, провулок Жовтневий, 1А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тетяна Вікторівна Кучанська
Володіння мовою:
Телефон:
+380681664597
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

15 620 кіловат-година

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 74351, Херсонська область, Бериславський р-н, село Милове, межа балансової належності електроустановок замовника.

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 13 груд. 2021 11:42
Електронний підпис 13 груд. 2021 13:40
Вимоги до учасника закупівлі
2 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Вид забезпечення пропозиції – Електронна банківська гарантія з обслуговуючого банку (оформлена відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639 та Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 р. № 2628 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції» (гарантія повинна відповідати вимогам законодавчих та нормативно-правових актів). Розмір забезпечення пропозиції – не перевищує 3% очікуваної вартості закупівлі – 2500,00 (дві тисячі п’ятсот) грн. 00 коп.

Спосіб підтвердження відповідності

Електронна банківська гарантія

Форма подачі підтвердження

Документ

Забезпечення виконання договору

Загальна інформація

Хто підтверджує

переможець

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Опис вимоги

Учасник під час укладання договору за результатами проведення спрощеної закупівлі надає забезпечення виконання договору про закупівлю (у строк, що не перевищує 20 днів після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю). Розмір забезпечення виконання договору про закупівлю: 3 (три) відсотків від суми договору про закупівлю. Вид забезпечення виконання договору про закупівлю: банківська гарантія (гарантійний лист банка) з обслуговуючого банку (оригінал та копія завірена печаткою банка). Банківська гарантія повинна бути безвідкличною.

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )
Опис:
Джерела фінансування: Місцевий бюджет

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
85 910,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
429,55 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
2 500,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника МИЛІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) МИЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Електрична енергія, без розподілу, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Електрична енергія, без розподілу, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Ім'я:
Марія Левіцька
E-mail: [email protected] Телефон: +380372540817 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44161525

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

56 575,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Грибенко Сергій Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: 380971896450 ЄДРПОУ:
38842324

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

92 166,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ольга Сорочинська
E-mail: [email protected] Телефон: +380674330115 ЄДРПОУ:
26243562

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

122 069,52 грн без ПДВ

Дивитись