Електрична енергія з урахуванням послуг розподілу

Єдиним критерієм оцінки пропозицій є ціна (з урахуванням всіх податків, зборів і всіх обов’язкових платежів, які сплачує Учасник)

Очікувана вартість

120 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 10 груд. 2021 15:03

до 16 груд. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 16 груд. 2021 12:00

до 21 груд. 2021 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
16 груд. 2021 12:00 – 21 груд. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
10 груд. 2021 15:03 – 16 груд. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41813691
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 75230, Херсонська область, смт. Асканія-Нова, вул. Альошина, буд. 3"А"
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Інна Валер’янівна Муть
Володіння мовою:
Телефон:
+380957066988
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія з урахуванням послуг розподілу

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

18 461 кіловат-година

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 75230, Херсонська область, Чаплинський р-н, селище міського типу Асканія-Нова, межа балансової належності електроустановок замовника

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 груд. 2021 15:05
Не вказано 10 груд. 2021 15:03
Вимоги до учасника закупівлі
2 вимог
Забезпечення виконання договору

Загальна інформація

Хто підтверджує

переможець

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Опис вимоги

Учасник під час укладання договору за результатами проведення спрощеної закупівлі надає забезпечення виконання договору про закупівлю (у строк, що не перевищує 20 днів після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю). Розмір забезпечення виконання договору про закупівлю: 3 (три) відсотків від суми договору про закупівлю. Вид забезпечення виконання договору про закупівлю: банківська гарантія (гарантійний лист банка) з обслуговуючого банку (оригінал та копія завірена печаткою банка).Строк дії: протягом строку дії договору.

Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Вид забезпечення пропозиції – Електронна банківська гарантія з обслуговуючого банку (оформлена відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639 та Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 р. № 2628 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції» (гарантія повинна відповідати вимогам законодавчих та нормативно-правових актів). Розмір забезпечення пропозиції – не перевищує 3% очікуваної вартості закупівлі – 3600,00 (три тисячі шістсот) грн. 00 коп. Строк дії забезпечення пропозиції складає не менше 90 днів з дати кінцевого строку подання пропозиції.

Спосіб підтвердження відповідності

Електронна банківська гарантія

Опис

Більш детально в Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

Форма подачі підтвердження

Документ

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )
Опис:
Джерела фінансування: місцевий бюджет.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
120 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
600,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
3 600,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ" АСКАНІЯ-НОВА СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ірина Васильченко
E-mail: [email protected] Телефон: 380508809527 ЄДРПОУ:
35670224

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

71 500,49 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Тетяна Кононюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380673896716 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26514222

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

175 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Любов Селіванова
E-mail: [email protected] Телефон: +380679384754 ЄДРПОУ:
26404137

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

228 000,00 грн без ПДВ

Дивитись