Шумоміри
зекономлені кошти від відкритих торгів (UA-P-2021-06-07-003407-c план)
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Шумоміри
Код ДК 021:2015:
38434310-2 Шумоміри
Код:
|
Кількість: 1 штуки |
Період доставки:
10 груд. 2021 – 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 39600, Полтавська область, місто Кременчук, вул.29 Вересня, будинок 10/24 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 10 груд. 2021 14:31 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Пропозиція
49 000,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КП "НДЦ"Вас може зацікавити
30 000,00 грн без ПДВ
Дивитись