Електрична енергія у постачальника універсальних послуг з урахуванням послуги розподілу та послуги передачі електроенергії за кодом ДК 021:2015: код 09310000-5

1. Найменування замовника: Нововоронцовський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 1 Нововоронцовської селищної ради. 2.Категорія замовника:Підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». 3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 24749866. 4. Місцезнаходження замовника:74200, Херсонська обл., Бериславський р-н, селище міського типу Нововоронцовка, вулиця Гагаріна, будинок 46. 5. Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Вересюк Анна Миколаївна , уповноваження особа з питань проведення процедур закупівель, фахівець з публічних закупівель Нововоронцовського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 1 Нововоронцовської селищної ради, що знаходиться за адресою Херсонська обл., Бериславський р-н, селище міського типу Нововоронцовка, вулиця Гагаріна, будинок 46, e-mail: [email protected], тел. +380976999486. 6. Вид предмета закупівлі: Товари. 7. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія». 8. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі (технічна специфікація, технічне завдання): наведені у Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. 9. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг:16300 кВт/год 10. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг:74200, Херсонська обл., Бериславський р-н, селище міського типу Нововоронцовка, вулиця Гагаріна, будинок 46 11. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 31.12.2022 року. 12. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):Оплата рахунка Постачальника має бути здійснена Споживачем у строки, визначені у рахунку, протягом 5 робочих днів від дати його отримання, але не пізніше 20-го числа (включно) місяця, наступного за місяцем поставки електричної енергії. Згідно зі статтею 23 Бюджетного кодексу України бюджетні зобов’язання та платежі з бюджету здійснюються лише за наявності відповідного бюджетного призначення. У разі затримки фінансування на вказані цілі, Споживач здійснює розрахунки з Постачальником протягом 20 (двадцяти) календарних днів з дня надходження коштів на його рахунок. 13. Очікувана вартість предмета закупівлі: 106 000,00 грн. (сто шість тисяч гривень 00 копійок) з ПДВ. 14. Період уточнення інформації про закупівлю: «15»грудня 2021 року час 0000 год. 15. Кінцевий строк подання пропозицій: «18» грудня 2021 року час 0000 год. 16. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Не застосовується. Критерій оцінки – «Ціна» 100%. 17. Розмір та умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено 18. Умови повернення чи неповернення забезпечення пропозиції. Не передбачено 19. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю: Не вимагається. 20. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону: 1 % від очікуваної вартості предмета закупівлі. 21. Джерело фінансування закупівлі: Кошти місцевого бюджету. 22. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції:Пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. В разі надання документів, які необхідні для формування пропозиції учасника, виданих відповідними установами, підприємствами, організаціями російською мовою, допускається наявність даних документів на російській мові. У іншому випадку в разі надання учасником будь-яких документів іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською. Переклад повинен бути посвідчений учасником торгів, або посвідчений нотаріально (на розсуд учасника). 23. Дата та час проведення електронного аукціону: Визначаються електронною системою закупівель автоматично. *Оголошення про проведення спрощеної закупівлі сформовано у відповідності до вимог статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VIII (зі змінами та доповненнями). Додатки до оголошення про проведення спрощеної закупівлі через електронну систему закупівель PROZORRO: Додаток 1 «Технічна специфікація (вимоги)». Додаток 2 «Проект договору». Додаток 3 «Перелік документів, які вимагаються для підтвердження відповідності пропозиції учасника вимогам замовника». Додаток 4 «Інформаційна довідка». Додаток 5 «Пропозиція».

Очікувана вартість

106 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 8 груд. 2021 14:40

до 15 груд. 2021 14:45

Прийом пропозицій

з 15 груд. 2021 14:45

до 20 груд. 2021 14:45

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 20 груд. 2021 14:46

до 21 груд. 2021 11:15

Пропозиції розглянуто

з 21 груд. 2021 11:15

до 12 січ. 2022 13:37

Подання пропозицій:
15 груд. 2021 14:45 – 20 груд. 2021 14:45
Період уточнень:
8 груд. 2021 14:40 – 15 груд. 2021 14:45

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
24749866
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 74200, Херсонська область, Нововоронцовка, вул. Гагаріна ,46
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Вересюк Анна Миколаївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380976999486
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія у постачальника універсальних послуг з урахуванням послуги розподілу та послуги передачі електроенергії за кодом ДК 021:2015: код 09310000-5

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

16 300 кВт

Період доставки:

1 січ. 2022 – 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 74200, Херсонська область, Новооронцовка, Гагаріна,46

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 8 груд. 2021 14:40
Не вказано 8 груд. 2021 14:40
Не вказано 8 груд. 2021 14:40
Не вказано 8 груд. 2021 14:40
Електронний підпис 8 груд. 2021 14:44
Не вказано 8 груд. 2021 14:40
Не вказано 8 груд. 2021 14:40

Умови оплати

Оплата після події:
дата виставлення рахунку
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( календарні )
Опис:
Споживач здійснює повну оплату вартості обсягу електричної енергії по закінченню розрахункового місяця. Постачальник 7 числа наступного за розрахунковим виставляє Споживачу остаточний рахунок на оплату фактично спожитої електричної енергії за розрахунковий період. Виставлені Постачальником рахунки за фактично відпущену електричну енергію підлягають оплаті споживачем, протягом п‘яти днів з дати оримання.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
106 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 060,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Шестопалько Ольга Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380669704638 ЄДРПОУ:
42117825
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 20 груд. 2021 12:45
Не вказано 20 груд. 2021 12:44
Електронний підпис 20 груд. 2021 12:45
Не вказано 20 груд. 2021 12:44

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 21 груд. 2021 11:15

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 січ. 2022 13:37

Пропозиція

97 078,07 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Нововоронцовський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №1 Нововоронцовської селищної ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ірина Васильченко
E-mail: [email protected] Телефон: 380508809527 ЄДРПОУ:
35670224

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

71 500,49 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Тетяна Кононюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380673896716 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26514222

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

175 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ольга Сорочинська
E-mail: [email protected] Телефон: +380674330115 ЄДРПОУ:
26243562

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

129 473,70 грн без ПДВ

Дивитись