Електричні побутові прилади: вентилятор - 39714100-1; мікрохвильова піч - 39711362-4; обігрівач - 39715240-1; конвектор - 39715240-1; чайник - 39711300-2; праска - 39713500-8; холодильник - 39711100-0

Місце поставки товару: 02232, м. Київ, вул. Пухівська, 7, к. 62. Кількість та обсяг поставки товару згідно Додатку 1 “Технічна специфікація” до тендерної документації. Строк поставки товару: у повному обсязі не повинен перевищувати 15 (п’ятнадцять) робочих днів від дати підписання договору уповноваженими особами обох сторін. Джерело фінансування закупівлі: кошти Національного банку України. Умова застосування переговорної процедури: “якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації” відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону.

Очікувана вартість

66 115,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

непідписання договору про закупівлю в строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченої переговорної процедури закупівлі)

Пояснення

на підставі пункту 5 частини 8 статті 40 Закону, переговорна процедура закупівлі відміняється замовником у разі непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченої переговорної процедури закупівлі), ТОВ “Епіцентр К” відмовився від підписання договору.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 січ. 2022 17:38
Не вказано 4 січ. 2022 17:36

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00032106
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01601, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Інна Іващенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380442539808
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електричні побутові прилади: вентилятор - 39714100-1; мікрохвильова піч - 39711362-4; обігрівач - 39715240-1; конвектор - 39715240-1; чайник - 39711300-2; праска - 39713500-8; холодильник - 39711100-0

Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади

Кількість:

44 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 02232, Київська область, м. Київ, вул. Пухівська, 7, к. 62

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 6 груд. 2021 22:07
Електронний підпис 6 груд. 2021 22:17
Не вказано 6 груд. 2021 22:07

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( робочі )
Опис:
Оплата здійснюється за фактично отриманий, якісний товар протягом 10 (десяти) робочих днів після підписання представниками cторін документів, що підтверджують факт поставки (видаткові накладні).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
66 115,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
МИХАЙЛИШИН ПЕТРО ЙОСИПОВИЧ
Телефон: +380442062600 ЄДРПОУ:
32490244
134
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 6 груд. 2021 22:38
Не вказано 6 груд. 2021 22:32

Пропозиція

57 448,98 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Національний Банк України

Вас може зацікавити

Ім'я:
Погребняк Станіслав
E-mail: [email protected] Телефон: 380672518622 ЄДРПОУ:
00282435
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

72 916,67 грн без ПДВ

Дивитись
Сушарки для рук, автоматичні, настінні, металевий корпус, від 1000 Вт
Сушарки для рук, автоматичні, настінні, металевий корпус, від 1000 Вт
Ім'я:
Ольга Котова
E-mail: [email protected] Телефон: +380442050514 Веб сайт: ЄДРПОУ:
16502790
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

126 961,17 грн без ПДВ

Дивитись
Побутова техніка, за кодом ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади.
Побутова техніка, за кодом ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади.
Ім'я:
Андрій Малий
E-mail: [email protected] Телефон: +380960227433 Веб сайт: ЄДРПОУ:
35099609

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

61 697,23 грн без ПДВ

Дивитись