Електрична енергія

Очікувана вартість

612 723,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Під час публікації оголошення про проведення переговорної процедури закупівлі за предметом ДК 021:2015 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія) було допущено технічну (механічну) помилку в частині кількості товару. Оскільки, на даному етапі проведення закупівлі технічно не має можливості внести зміни до закупівлі, виникла необхідність відмінити переговорну процедуру.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 15 груд. 2021 16:52
Електронний підпис 15 груд. 2021 16:58

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01998161
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79495, Львівська область, Винники, В.Івасюка, 31
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Волоський Андрій Миронович
Володіння мовою:
Телефон:
380322962075
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

39 720 Кіловат

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 79495, Львівська область, Винники, В.Івасюка, 31

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 6 груд. 2021 17:25
Електронний підпис 6 груд. 2021 17:26

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
612 723,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Фляк Юрій Ігорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380503170459 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42092130
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
6 груд. 2021 17:27
Електронний підпис 6 груд. 2021 17:28

Пропозиція

612 723,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Кучер Наталя
E-mail: [email protected] Телефон: 380577253213 ЄДРПОУ:
40848524

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 039 450,50 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ірина Гук
E-mail: [email protected] Телефон: +380504642836 ЄДРПОУ:
14202233

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

367 131,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Гаркавцева Олена
E-mail: [email protected] Телефон: 380509881130 ЄДРПОУ:
04397112

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

945 632,39 грн без ПДВ

Дивитись