Труби сталеві електрозварні прямошовні ф219*6 (сталь20)

Очікувана вартість

300 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 6 груд. 2021 11:27

до 10 груд. 2021 11:32

Прийом пропозицій

з 10 груд. 2021 11:32

до 15 груд. 2021 11:32

Аукціон

з 16 груд. 2021 15:34

до 16 груд. 2021 15:57

Кваліфікація

з 16 груд. 2021 15:57

до 22 груд. 2021 16:56

Пропозиції розглянуто

з 22 груд. 2021 16:56

до 23 груд. 2021 14:42

Подання пропозицій:
10 груд. 2021 11:32 – 15 груд. 2021 11:32
Початок аукціону:
16 груд. 2021 15:34 – 16 груд. 2021 15:57
Період уточнень:
6 груд. 2021 11:27 – 10 груд. 2021 11:32

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
34328904
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 64200, Харківська область, Балаклія, Харківська область м. Балаклія вул. Алієва, 72
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Челомбитько Ніна Іванівна (Lashmanova Valentina Ivanivna)
Володіння мовою:
Телефон:
+380574922024
E-mail:
Факс:
+380574924272

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Труби сталеві електрозварні прямошовні ф219*6 (сталь20)

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

4,6 т

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 64200, Харківська область, м. Балаклія, вул. Соборна,64

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 16 груд. 2021 15:57
Документи закупівлі 6 груд. 2021 11:27
Електронний підпис 6 груд. 2021 11:31
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Вид та умови надання забезпечення пропозицій-відповідно до розділу 3 інформації для оголошення про проведення спрощеної закупівлі товарів.

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
300 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 500,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
9 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Лойко Роман Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380999607280 Веб сайт: ЄДРПОУ:
37941143
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 15 груд. 2021 11:24
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Електронний підпис 15 груд. 2021 11:24
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23
Підтвердження відповідності 15 груд. 2021 11:23

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 20 груд. 2021 11:14
Електронний підпис 20 груд. 2021 11:16

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Пропозиція

240 630,60 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Сорокін Евгеній Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380996589336 ЄДРПОУ:
44063625

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 15 груд. 2021 10:48
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Електронний підпис 15 груд. 2021 10:48
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47
Не вказано 15 груд. 2021 10:47

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 груд. 2021 16:55
Ліцензія 22 груд. 2021 16:54

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 груд. 2021 14:42
Підписаний договір 23 груд. 2021 14:40

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Пропозиція

290 668,01 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КТ Комунальне підприємство Балаклійської районної ради "Балаклійські теплові мережі"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Дмитро Шелагін
E-mail: [email protected] Телефон: +380636148018 ЄДРПОУ:
26641914

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

257 900,00 грн з ПДВ

Дивитись
Труба та фітинги для каналізації (код ДК 021:2015: 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Труба та фітинги для каналізації (код ДК 021:2015: 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Ім'я:
Ірина СКРИПКА
E-mail: [email protected] Телефон: +380676502707 ЄДРПОУ:
32626811
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

314 383,33 грн без ПДВ

Дивитись
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труби, муфти, трійники)
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труби, муфти, трійники)
Ім'я:
Дворецький Віктор Євгенійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380363661169 ЄДРПОУ:
36217282
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

223 386,71 грн без ПДВ

Дивитись