Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 33120000-7 (Аудіометр для немовлят) (НК 024:2019:34013 - Аудіометр з візуальним рядом)

Під час проведення процедури закупівлі всі документи, що готуються Учасниками, викладаються українською мовою. У разі надання учасником сканкопій будь-яких документів іноземною мовою, виданих сторонніми установами та підприємствами, то такі документи повинні бути перекладені українською мовою та обов’язково завірені підписом та печаткою (у разі її використання) бюро перекладів, або нотаріусом. Тексти повинні бути автентичними. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Математична формула, яка буде застосовуватися при проведенні електронного аукціону для визначення показників інших критеріїв оцінки: математична формула не застосовується - критерій ціна – 100 %.

Очікувана вартість

199 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 3 груд. 2021 17:35

до 9 груд. 2021 17:00

Прийом пропозицій

з 9 груд. 2021 17:00

до 14 груд. 2021 17:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 14 груд. 2021 17:01

до 15 груд. 2021 16:48

Пропозиції розглянуто

з 15 груд. 2021 16:48

до 17 груд. 2021 15:52

Подання пропозицій:
9 груд. 2021 17:00 – 14 груд. 2021 17:00
Період уточнень:
3 груд. 2021 17:35 – 9 груд. 2021 17:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02004367
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 31500, Хмельницька область, селище міського типу Летичів, ВУЛИЦЯ ІМ. САВІЦЬКОГО ЮРІЯ, будинок 36
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Скіданова Оксана Степанівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380385791531
E-mail:
Факс:
+380385791763

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Аудіометр для немовлят

Код ДК 021:2015: 33121400-8 Аудіометри
Код GMDN: 34013 Аудіометр з візуальним рядом

Кількість:

1 шт

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 31500, Хмельницька область, Хмельницький район, селище міського типу Летичів, ВУЛИЦЯ САВІЦЬКОГО ЮРІЯ, будинок 36

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 3 груд. 2021 18:17
3 груд. 2021 18:17
Документи закупівлі 3 груд. 2021 18:17
Технічні специфікації 3 груд. 2021 18:17
Електронний підпис 3 груд. 2021 18:21
Документи закупівлі 3 груд. 2021 18:17
Документи закупівлі 3 груд. 2021 18:17

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( календарні )
Опис:
Розрахунки проводяться шляхом оплати Замовником товару, який постачається згідно з Специфікацією на підставі накладних, в термін до 10-ти календарних днів (на підставі п.1 ст. 49 Бюджетного кодексу України) з дати поставки за умови наявності бюджетних коштів на рахунку Замовника. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за поставлені товари здійснюються протягом семи банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок. Зобов’язання за Договором виникають у Замовника в разі наявності та в межах фінансування.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
199 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 990,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Самігуллін Олексій Равільович
E-mail: [email protected] Телефон: +380979698489 ЄДРПОУ:
44480716

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 14 груд. 2021 10:30
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Електронний підпис 14 груд. 2021 10:30
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26
Не вказано 14 груд. 2021 10:26

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 груд. 2021 16:46
Ліцензія 15 груд. 2021 16:42

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 17 груд. 2021 15:40
Електронний підпис 17 груд. 2021 15:51

Пропозиція

199 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Летичівська багатопрофільна лікарня" Летичівської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області