Моноблоки (моноблочні комп'ютери)

Оголошення про проведення спрощеної закупівлі додається (2.Оголошення_моноблок). Кількість (номенклатура, асортимент одиниць) найменувань зазначено в Додатку 2 до оголошення «Технічна специфікація».

Очікувана вартість

163 500,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 1 груд. 2021 21:51

до 7 груд. 2021 10:00

Прийом пропозицій

з 7 груд. 2021 20:00

до 11 груд. 2021 10:00

Аукціон

з 14 груд. 2021 14:47

до 14 груд. 2021 15:22

Кваліфікація

з 14 груд. 2021 15:22

до 20 груд. 2021 17:29

Пропозиції розглянуто

з 20 груд. 2021 17:29

до 23 груд. 2021 18:19

Подання пропозицій:
7 груд. 2021 20:00 – 11 груд. 2021 10:00
Початок аукціону:
14 груд. 2021 14:47 – 14 груд. 2021 15:22
Період уточнень:
1 груд. 2021 21:51 – 7 груд. 2021 10:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41326277
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 20401, Черкаська область, Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 28
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Осокіна Катерина Григорівна
Володіння мовою:
Телефон:
380473131004
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Моноблоки (моноблочні комп'ютери)

Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

Кількість:

7 комплект

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20401, Черкаська область, Тальне, вулиця Небесної Сотні, будинок 15

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 груд. 2021 21:58
Електронний підпис 1 груд. 2021 21:58
Електронний підпис 1 груд. 2021 21:58
1 груд. 2021 21:54
Не вказано 14 груд. 2021 15:22
Не вказано 1 груд. 2021 21:57
Не вказано 1 груд. 2021 21:56
Документи закупівлі 1 груд. 2021 21:53
Технічні специфікації 1 груд. 2021 21:54
Проєкт договору 1 груд. 2021 21:55

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( календарні )
Опис:
Оплата Товару здійснюється Покупцем в національній валюті України в безготівковій формі на підставі видаткової накладної Учасника, шляхом перерахування коштів на рахунок Учасника, на умовах відстрочки платежу до 10 календарних днів з дня фактичної передачі товару, що підтверджується датою підписання видаткової накладної на товар.Місцезнаходження замовника - 20401, Черкаська обл., Звенигородський район, місто Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 28. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. Назва товарів кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі, та код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурних позицій предмета закупівлі: Моноблоки (моноблочні комп'ютери) ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
163 500,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
818,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Виталий Шульц
E-mail: [email protected] Телефон: +380633695642 ЄДРПОУ:
42668690
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 11 груд. 2021 09:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 09:47
Технічні специфікації 11 груд. 2021 09:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 09:47
Електронний підпис 11 груд. 2021 09:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 09:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 09:47
Цінова пропозиція 11 груд. 2021 09:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 09:47

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
20 груд. 2021 16:59

Пропозиція

135 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Олександр Сергійович Малієнко
E-mail: [email protected] Телефон: 0663353839 ЄДРПОУ:
42289645
29
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 11 груд. 2021 08:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 00:57
Електронний підпис 11 груд. 2021 08:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 00:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 00:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 00:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 00:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 00:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 00:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 00:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 00:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 00:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 00:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 00:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 00:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 00:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 00:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 00:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 00:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 00:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 груд. 2021 00:57

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
20 груд. 2021 17:06
Електронний підпис 20 груд. 2021 17:07

Пропозиція

144 999,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Зоя Керекелиця
E-mail: [email protected] Телефон: +380684745789 ЄДРПОУ:
2930513760

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 10 груд. 2021 16:29
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Електронний підпис 10 груд. 2021 16:29
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28
Не вказано 10 груд. 2021 16:28

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 груд. 2021 17:18
20 груд. 2021 17:17

Пропозиція

155 999,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Карачевський Павло Романович
E-mail: [email protected] Телефон: +380322986555 ЄДРПОУ:
39000921

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 10 груд. 2021 20:26
Не вказано 10 груд. 2021 20:17
Не вказано 10 груд. 2021 20:17
Не вказано 10 груд. 2021 20:17
Не вказано 10 груд. 2021 20:17
Не вказано 10 груд. 2021 20:17
Не вказано 10 груд. 2021 20:17
Не вказано 10 груд. 2021 20:17
Електронний підпис 10 груд. 2021 20:26

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 груд. 2021 17:29
20 груд. 2021 17:28

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 груд. 2021 18:19
Підписаний договір 23 груд. 2021 18:18

Пропозиція

163 499,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Планшет Oukitel RT9 10.1" HD/6GB/256GB/T606/11000mAh/16+16Mп/IP69K/LTE Orange
Планшет Oukitel RT9 10.1" HD/6GB/256GB/T606/11000mAh/16+16Mп/IP69K/LTE Orange
Ім'я:
Володимир Саблін
E-mail: [email protected] Телефон: +380638646674 ЄДРПОУ:
08414149

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

180 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Лабудяк Роксолана Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380671070184 ЄДРПОУ:
20558595

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

187 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ноутбук Acer Aspire Go 15 AG15-42P-R40Z або еквівалент
Ноутбук Acer Aspire Go 15 AG15-42P-R40Z або еквівалент
Ім'я:
Вікторія Лойко
E-mail: [email protected] Телефон: +380335271632 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04051313
18
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

103 333,35 грн без ПДВ

Дивитись