Лабораторний посуд з пластику

1. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: згідно Додатку 2 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі. 2. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: „Ціна – 100%

Очікувана вартість

141 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 1 груд. 2021 17:15

до 7 груд. 2021 10:00

Прийом пропозицій

з 7 груд. 2021 10:00

до 10 груд. 2021 10:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 10 груд. 2021 10:00

до 10 груд. 2021 14:45

Пропозиції розглянуто

з 10 груд. 2021 14:45

до 16 груд. 2021 11:45

Подання пропозицій:
7 груд. 2021 10:00 – 10 груд. 2021 10:00
Період уточнень:
1 груд. 2021 17:15 – 7 груд. 2021 10:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02070938
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Мишкоріз Олександр
Володіння мовою:
Телефон:
380442879345
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Флакон 60 мл, з вузк. горл., PPCO, автоклав., Nalgene

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

20 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
2

Флакон 250 мл, з вузьк. горл., PPCO, автоклав., Nalgene

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

10 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
3

Циліндр мірний, 250 мл, PMP, високий, блакитне градуювання, клас А, BRAND

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

4 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
4

Циліндр ПП з носиком та градуюванням 250 мл, синя шкала, Vitlab

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

8 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
5

Циліндр ПП з носиком та градуюванням 100 мл, синя шкала, Vitlab

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

4 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
6

Пробірки центрифужні Oak Ridge PC, 28 мл, Nalgene

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

40 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
7

Пробірка центрифужна CELLSTAR®, 15 мл, Ø17х120 мм, стер. 50 шт./уп., Greiner Bio-One

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

3 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
8

Пробірки центрифужні, 50 мл, РР, довжина/діам.=114/28 мм, стерил., уп./. 50 шт., Sarstedt

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

1 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
9

Пробірки центрифужні, 15 мл, РР, 120х17мм, з град., стер., уп./50 шт., SARSTEDT

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

1 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
10

Кювети одноразові для флуорисцентних вимірів, ПС, 10х10х45мм, 100шт/уп. (67.754), Sarstedt

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

20 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
11

Контейнери для проб з пломбою, поліпропілен, 100 мл 58 х 58 мм, 10 шт/пак., LLG

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

1 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
12

Контейнери для проб з пломбою, поліпропілен, 250 мл, 64 х 95 мм, 10 шт/пак., LLG, уп.10 шт.

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

1 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
13

Каністра з впаяним краном, 30л, 30х26х45 см, Behr Labor-Technik

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
14

Бутиль з кришкою 500 мл, GL 40, PEHD, кришка РР, серия 307, Kautex

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

10 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
15

Бутиль з кришкою 1000 мл, GL 50, PEHD, кришка РР, серия 307, Kautex

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

10 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
16

Лійка лабораторна, Ø 60 мм, Ø стебла 8 мм, ПП, (10 шт/уп), LLG

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

1 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
17

Лійка лабораторна, Ø 100 мм, Ø стебла 10 мм, ПП, (10 шт/уп), LLG

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

1 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
18

скло часове d= 60 мм поліпропилен, Kartell, уп.10 шт.

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

1 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
19

скло часове d= 100 мм поліпропилен, Kartell, уп.10 шт.

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

1 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
20

Пробірка центрифужна 10 мл з градуюванням ПП, 16х107 мм, Kartell

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

100 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
21

Пробірка центрифужна 15 мл з градуюванням ПП, 18х118 мм, Kartell

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

180 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
22

Комірка капілярна одноразова уп./25 шт. (DTS1060 / DTS1061)

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

1 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
23

Промивалка з вузькою горловиною, ПЕ, 250 мл

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

4 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
24

Ложка LLG макро-шпатель, синього кольору 210 мм, ПП, (25 шт/уп), уп.25 шт.

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

2 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
25

Накінечники 100-1000 мкл, до пипет-дозатору, РР, нестер., голубіі, (уп./2х500 шт.), LLG, уп.1000 шт.

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

1 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
26

Піпетка серологічна 10 мл, стерильна, ПС, тип 1, уп./200 шт., LLG, уп.200 шт.

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

3 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
27

Піпетка серологічна 5 мл, стерильна, ПС, тип 1, уп./200 шт., LLG, уп.200 шт.

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

2 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
28

Контейнер з кришкою прозорий, 250 мл, уп. 24 шт., Nalgene, уп.24 шт.

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

1 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
29

Ложка для відбору проб 2,46 мл, довжина 180 мм, ПП, BEL-ART

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

10 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
30

Мікропробірки центрифужні 1,5 мл, ПП, нестерильні, без ДНКаз, РНКаз і пірогенів, уп./1000 шт., LLG

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

1 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
31

Мікропробірка Еппендорф 1,5 мл, стерильна, поліпропілен, апірог, уп.250 шт., уп.250 шт.

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

1 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
32

Мікропробірки для ПЛР, 0,5 мл, прозорі, пласка кришка, 500 шт/уп, BRAND

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

1 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
33

Мікропробірки для ПЛР, 2,0 мл, прозора пласка кришка, 500 шт/пак, BRAND

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

2 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
34

Штатив для 6 піпет-дозаторів, LLG

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

2 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
35

Контейнер для зразків одноразовий PS-40, Rotronic

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

50 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
36

Пробка для пробірки, зовн діаметр 16 мм, сілікон, Versilic (Verneret)

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

10 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
37

Пробка для пробірки, зовн діаметр 18 мм, сілікон, Versilic (Verneret)

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

10 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
38

Пробка для пробірки, зовн діаметр 20 мм, сілікон, Versilic (Verneret)

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

10 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
39

Пробка для пробірки, зовн діаметр 22 мм, сілікон, Versilic (Verneret)

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

10 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
40

Пробка для пробірки, зовн діаметр 30 мм, сілікон, Versilic (Verneret)

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

10 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
41

штатив для пробірок D=12-30 мм (5 до 50 мл), блакитно-зелений, уп./2 шт, Heathrow Scientific, уп.2 шт.

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

1 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
42

штатив для пробірок D=12-30 мм (5 до 50 мл), блакитно-жовтий, уп./2 шт, Heathrow Scientific, уп.2 шт.

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

1 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
43

штатив для пробірок D=12-30 мм (5 до 50 мл), зелений, уп./2 шт, Heathrow Scientific, уп.2 шт.

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

1 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
44

Перехіник для трубок, ПП, прозорий, діаметр 3-5 мм, Brand

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

10 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
45

Перехіник для трубок, ПП, прозорий, діаметр 6-10мм (152710), Brand

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

10 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
46

Перехіник для трубок, ПП, прозорий, діаметр 9-13 мм, Brand

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

10 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
47

перехідник 3-5 мм/ 6-10 мм, L=55 мм, Brand

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

10 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
48

перехідник 6-10 мм/ 9-13 мм, L=59 мм, Brand

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

10 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
49

Клапан зворотній, ПП, внутрішній діаметр 8-10 мм, KARTELL

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

10 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
50

Клапан зворотній, ПП, внутрішній діаметр 10-15 мм, KARTELL

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

10 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
51

Затискач для трубок, 12 шт. /уп., Bel-Art Products

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

2 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
52

Окуляри захисні, чорний/зелений, прозорі, противотуман. і не дряп, УФ-захист, LLG

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

5 штуки

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
53

Штатив для серологічних піпеток, 100x301x127,5 мм, ПП, 3 шт/уп, Heathrow Scientific

Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби

Кількість:

1 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 груд. 2021 17:17
Технічні специфікації 1 груд. 2021 17:16

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
141 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 410,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Валько Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: 380673260823 ЄДРПОУ:
38576300

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 9 груд. 2021 17:29
Технічні специфікації 9 груд. 2021 17:29
Технічні специфікації 9 груд. 2021 17:29
Електронний підпис 9 груд. 2021 17:29
Електронний підпис 9 груд. 2021 17:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 груд. 2021 17:29
Цінова пропозиція 9 груд. 2021 17:29

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 груд. 2021 14:45
10 груд. 2021 14:41

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 16 груд. 2021 11:43
Електронний підпис 16 груд. 2021 11:44

Пропозиція

140 805,24 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Національний університет харчових технологій

Вас може зацікавити

СOPET (PETG) Filament (пластик) для 3D принтера
СOPET (PETG) Filament (пластик) для 3D принтера
Ім'я:
Терентьєва Юлія Валеріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380980272589 ЄДРПОУ:
03361508
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

149 221,80 грн без ПДВ

Дивитись
«Засоби пробопідготовки бактеріологічних досліджень та пластмасові вироби для лабораторної діагностики»
«Засоби пробопідготовки бактеріологічних досліджень та пластмасові вироби для лабораторної діагностики»
Ім'я:
Сержант-Міщенко Катерина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380973763025 ЄДРПОУ:
26614722

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

80 723,00 грн без ПДВ

Дивитись