“Капітальний ремонт системи протипожежного захисту (система пожежної сигналізації, система оповіщення про пожежу) у КЗО "Чорнявщинська ЗОШ I-III ступенів" Юр’ївської селищної ради за адресою: вул Тараса Шевченка, б. 87, с. Чернявщина, Юр’ївський район Дніпропетровська область" (код ДК 021:2015 – 45453000-7. Капітальний ремонт і реставрація)”

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідна технічна специфікація предмета закупівлі, зазначена у Додатку №1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Ціна: 100% (Єдиним критерієм та методикою оцінки пропозицій є ціна, що має питому вагу 100%). Розмір та умови надання забезпечення пропозицій учасників: Учасник у складі пропозиції має надати підтвердження внесення забезпечення пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії, що оформлюється відповідно до вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 №2628 та повинно відповідати формі забезпечення пропозиції та умовам, що викладені в оголошені та додатках до нього. Розмір забезпечення пропозиції: 3000.00 грн Строк дії забезпечення пропозиції: не менше 30 днів з дати кінцевого строку подання пропозицій Забезпечення пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання пропозиції учасником після закінчення строку її подання, 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено оголошенням про проведення спрощеної закупівлі. Забезпечення пропозиції повертається учаснику в разі: 1) закінчення строку дії забезпечення пропозиції, зазначеного в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі; 2) укладення договору про закупівлю з учасником, який став переможцем спрощеної закупівлі; 3) відкликання пропозиції до закінчення строку її подання; 4) закінчення спрощеної закупівлі в разі не укладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали пропозиції. За зверненням учасника, яким було надано забезпечення пропозиції, замовник повідомляє установу, що видала такому учаснику гарантію, про настання підстави для повернення забезпечення пропозиції протягом п’яти днів з дня настання однієї з підстав, визначених частиною четвертою статті 25 Закону України “Про публічні закупівлі” Кошти, що надійшли як забезпечення пропозиції, якщо вони не повертаються учаснику у випадках, визначених цим Законом, підлягають перерахуванню до відповідного бюджету, а в разі здійснення закупівлі замовниками не за бюджетні кошти - перераховуються на рахунок таких замовників. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю: не вимагається. Інша інформація: На підставі частини 3 та 4 статті 14 Закону України “Про публічні закупівлі”, вимоги до предмета закупівлі, визначені замовником, можуть зазначатися шляхом завантаження окремих файлів до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі може зазначатися інша інформація, у зв'язку з чим, Замовник зазначає такі вимоги та інформацію у окремих файлах, що додаються до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Додатки до оголошення про проведення спрощеної закупівлі: Додаток №1 – Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідна технічна специфікація предмета закупівлі; Додаток №2 – Додаткові умови та інформація до оголошення про проведення спрощеної закупівлі; Додаток № 3 – Проєкт договору про закупівлю; Додаток № 4 – Форма забезпечення пропозиції.

Очікувана вартість

605 461,13 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 29 лист. 2021 21:39

до 3 груд. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 3 груд. 2021 00:00

до 8 груд. 2021 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 8 груд. 2021 00:02

до 8 груд. 2021 12:57

Пропозиції розглянуто

з 8 груд. 2021 12:57

до 15 груд. 2021 09:25

Подання пропозицій:
3 груд. 2021 00:00 – 8 груд. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
29 лист. 2021 21:39 – 3 груд. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
39708345
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 51300, Дніпропетровська область, смт Юр"ївка, вул. Центральна, 112/А
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Анастасія Сачко
Володіння мовою:
Телефон:
+380688722440
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

“Капітальний ремонт системи протипожежного захисту (система пожежної сигналізації, система оповіщення про пожежу) у КЗО "Чорнявщинська ЗОШ I-III ступенів" Юр’ївської селищної ради за адресою: вул Тараса Шевченка, б. 87, с. Чернявщина, Юр’ївський район Дніпропетровська область" (код ДК 021:2015 – 45453000-7. Капітальний ремонт і реставрація)”

Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 51310, Дніпропетровська область, с. Чернявщина, вул Тараса Шевченка, б. 87

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
29 лист. 2021 21:39
29 лист. 2021 21:39
Не вказано 29 лист. 2021 21:39
Електронний підпис 29 лист. 2021 22:01
Проєкт договору 29 лист. 2021 21:39
29 лист. 2021 21:39
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Учасник у складі пропозиції має надати підтвердження внесення забезпечення пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії, що оформлюється відповідно до вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 №2628 та повинно відповідати формі забезпечення пропозиції та умовам, що викладені в оголошені та додатках до нього. Розмір забезпечення пропозиції: 3000.00 грн Строк дії забезпечення пропозиції: не менше 30 днів з дати кінцевого строку подання пропозицій Забезпечення пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання пропозиції учасником після закінчення строку її подання, 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено оголошенням про проведення спрощеної закупівлі. Забезпечення пропозиції повертається учаснику в разі: 1) закінчення строку дії забезпечення пропозиції, зазначеного в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі; 2) укладення договору про закупівлю з учасником, який став переможцем спрощеної закупівлі; 3) відкликання пропозиції до закінчення строку її подання; 4) закінчення спрощеної закупівлі в разі не укладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали пропозиції. За зверненням учасника, яким було надано забезпечення пропозиції, замовник повідомляє установу, що видала такому учаснику гарантію, про настання підстави для повернення забезпечення пропозиції протягом п’яти днів з дня настання однієї з підстав, визначених частиною четвертою статті 25 Закону України “Про публічні закупівлі” Кошти, що надійшли як забезпечення пропозиції, якщо вони не повертаються учаснику у випадках, визначених цим Законом, підлягають перерахуванню до відповідного бюджету, а в разі здійснення закупівлі замовниками не за бюджетні кошти - перераховуються на рахунок таких замовників.

Спосіб підтвердження відповідності

документ

Опис

Учасник у складі пропозиції має надати підтвердження внесення забезпечення пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії, що оформлюється відповідно до вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 №2628 та повинно відповідати формі забезпечення пропозиції та умовам, що викладені оголошені та додатках до нього.

Форма подачі підтвердження

Документ

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
30%
Період (днів):
5 ( робочі )
Опис:
Згідно договору
Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
70%
Період (днів):
14 ( робочі )
Опис:
Згідно договору

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
605 461,13 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
6 054,61 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
3 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Смага Сергій Станіславович
E-mail: [email protected] Телефон: 380730691013 Веб сайт: ЄДРПОУ:
34774188

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 7 груд. 2021 20:52
Підтвердження відповідності 7 груд. 2021 20:52
Підтвердження відповідності 7 груд. 2021 20:30
Підтвердження відповідності 7 груд. 2021 20:52
Підтвердження відповідності 7 груд. 2021 20:52
Підтвердження відповідності 7 груд. 2021 20:30
Підтвердження відповідності 7 груд. 2021 20:52
Підтвердження відповідності 7 груд. 2021 20:52
Підтвердження відповідності 7 груд. 2021 20:30
Підтвердження відповідності 7 груд. 2021 20:30
Підтвердження відповідності 7 груд. 2021 20:52
Підтвердження відповідності 7 груд. 2021 20:30
Підтвердження відповідності 7 груд. 2021 20:30
Підтвердження відповідності 7 груд. 2021 20:52
Електронний підпис 7 груд. 2021 20:52
Підтвердження відповідності 7 груд. 2021 20:30
Підтвердження відповідності 7 груд. 2021 20:52
Підтвердження відповідності 7 груд. 2021 20:30
Підтвердження відповідності 7 груд. 2021 20:30
Підтвердження відповідності 7 груд. 2021 20:52

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 8 груд. 2021 12:57
Протокол розгляду 8 груд. 2021 12:06

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 15 груд. 2021 09:24
Електронний підпис 15 груд. 2021 09:25

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Вимога замовника про підтвердження інформації

документ

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 7 груд. 2021 20:30

Пропозиція

580 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Юр'ївський центр обслуговування закладів освіти Юр'ївської селищної ради

Вас може зацікавити

«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспект Науки, 102 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспект Науки, 102 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і рес...
Ім'я:
Тарасенко Оксана Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442598219 Веб сайт: ЄДРПОУ:
39612276

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

484 816,00 грн без ПДВ

Дивитись
«Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу в будівлі Дніпровської гімназії № 52 Дніпровської міської ради за адресою: вул. Мукаша Салакунова, буд. 11, м. Дніпро»
«Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу в будівлі Дніпровської гімназії № 52 Дніпровської міської ради за адресою: вул. Мукаша Салакунова, буд. 11, м. Дніпро»
Ім'я:
Олена Потапенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40506248
17
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

478 806,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи енергозбереження) у житловому будинку за адресою: просп. Оболонський, 7 в Оболонському районі міста Києва ДК 021:2015 (CPV) 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи енергозбереження) у житловому будинку за адресою: просп. Оболонський, 7 в Оболонському районі міста Києва ДК 021:2015 (CPV) 45453000-7 Капітальний ремон...
Ім'я:
Березовчук Тетяна Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380443323431 ЄДРПОУ:
39611267
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

994 333,00 грн без ПДВ

Дивитись