код за ДК 021:2015 24450000-3 агрохімічна продукція (згідно тубпрограми),

Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність конкуренції тендеру

Очікувана вартість

3 550,00 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40475812
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 11571, Житомирська область, Коростенський р-н, с. Ушомир, вул. Наумова,12
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олена Жидецька
Володіння мовою:
Телефон:
+380974304624
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Дезінфекційний засіб «Дезхлор» 1 кг (таблетки)

Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція

Кількість:

1 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 11508, Житомирська область, м.Коростень, вул. Жмаченка, 46
2

Дезінфекційний засіб в однолітровій каністрі «ДЕЗасепт» з помпою

Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція

Кількість:

2 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 11508, Житомирська область, м.Коростень, вул. Жмаченка, 46
3

Дезінфекційний засіб «ДЕЗспрей» 750 мл

Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція

Кількість:

4 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 11508, Житомирська область, м.Коростень, вул. Жмаченка, 46

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 лист. 2021 16:07
Електронний підпис 29 лист. 2021 16:08
Не вказано 29 лист. 2021 16:07
Не вказано 29 лист. 2021 16:07
Не вказано 29 лист. 2021 16:07
Не вказано 29 лист. 2021 16:07

Умови оплати

Оплата після події:
укладення договору
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )
Опис:
код за ДК 021:2015 24450000-3 агрохімічна продукція (згідно тубпрограми),

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
3 550,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
МИХАЙЛИК ЮЛІЯ ІГОРІВНА
Телефон: +380671816766 ЄДРПОУ:
3319417543

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 лист. 2021 16:11
Протокол розгляду 29 лист. 2021 16:10

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 14 груд. 2021 16:28
Підписаний договір 14 груд. 2021 15:44
Електронний підпис 14 груд. 2021 15:46
Електронний підпис 14 груд. 2021 15:46
Не вказано 14 груд. 2021 16:28

Пропозиція

3 550,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Коростеньська центральна районна лікарня" Ушомирської сільської ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Любов Бригінець
E-mail: [email protected] Телефон: +380667190431 ЄДРПОУ:
00702245

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 750,00 грн без ПДВ

Дивитись
Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів: рідина на основі надоцтової кислоти 0,01–5%, для дезінфекції поверхонь та ВМП, стерилізації ВМП, без дозатора, об’єм 3–5 л
Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів: рідина на основі надоцтової кислоти 0,01–5%, для дезінфекції поверхонь та ВМП, стерилізації ВМП, без дозатора, об’єм 3–5 л
Ім'я:
Бойко Ольга
E-mail: [email protected] Телефон: 380958055519 ЄДРПОУ:
02002701
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 848,00 грн без ПДВ

Дивитись
Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів
Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів
Ім'я:
Василь Кривень
E-mail: [email protected] Телефон: +380682541559 ЄДРПОУ:
01993581

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 750,00 грн без ПДВ

Дивитись