код ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія).

Очікувана вартість

90 238,50 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 26 лист. 2021 14:33

до 2 груд. 2021 09:00

Прийом пропозицій

з 2 груд. 2021 11:00

до 10 груд. 2021 00:00

Аукціон

з 10 груд. 2021 14:29

до 10 груд. 2021 14:52

Кваліфікація

з 10 груд. 2021 14:52

до 15 груд. 2021 09:45

Пропозиції розглянуто

з 15 груд. 2021 09:45

до 30 груд. 2021 10:53

Подання пропозицій:
2 груд. 2021 11:00 – 10 груд. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
10 груд. 2021 14:29 – 10 груд. 2021 14:52
Період уточнень:
26 лист. 2021 14:33 – 2 груд. 2021 09:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26522434
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 92303, Луганська область, НОВОПСКОВ, вул.Українська, буд.38
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Бихалова Наталія Сергіївна
Володіння мовою:
Телефон:
+380996034020
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

16 407 Кіловат-година

Період доставки:

1 січ. 2022 – 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 92303, Луганська область, смт. Новопсков, вул. Українська, буд. 38

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 лист. 2021 11:22
Не вказано 26 лист. 2021 14:33
Не вказано 26 лист. 2021 14:33
Електронний підпис 29 лист. 2021 11:23
Технічні специфікації 26 лист. 2021 14:33
Технічні специфікації 26 лист. 2021 14:33
Проєкт договору 26 лист. 2021 14:33
Проєкт договору 26 лист. 2021 14:33
Електронний підпис 26 лист. 2021 14:33
Не вказано 10 груд. 2021 14:52
Документи закупівлі 26 лист. 2021 14:33
Документи закупівлі 26 лист. 2021 14:33

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
14 ( календарні )
Опис:
Розрахунки Споживача за поставлену електричну енергію здійснюється за розрахунковий період до 15 числа місяця, наступного за місяцем постачання електричної енергії, на підставі виставленого Постачальником рахунку на оплату та акту прийняття-передавання електричної енергії.Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідна технічна специфікація предмета закупівлі, зазначена у Додатку 1. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Єдиним критерієм та методикою оцінки пропозицій є ціна, що має питому вагу 100%. На підставі частини 3 та 4 статті 14 Закону України “Про публічні закупівлі”, вимоги до предмета закупівлі, визначені замовником, можуть зазначатися шляхом завантаження окремих файлів до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі може зазначатися інша інформація, у зв'язку з чим, Замовник зазначає такі вимоги та інформацію у окремих файлах, що додаються до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Додатки до оголошення про проведення спрощеної закупівлі: Додаток 1 Технічна специфікація, Додаток 2 Інші вимоги до учасників, Додаток 3 Проєкт договору про закупівлю. Місце поставки товарів зазначено у Додатку 1.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
90 238,50 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
451,20 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Смирнова
E-mail: [email protected] Телефон: 380934050849 Веб сайт: ЄДРПОУ:
41665589

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 9 груд. 2021 16:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 груд. 2021 16:29
Електронний підпис 9 груд. 2021 16:29
Технічні специфікації 9 груд. 2021 16:29
Підтвердження відповідності 9 груд. 2021 16:29
Підтвердження відповідності 9 груд. 2021 16:29
Технічні специфікації 9 груд. 2021 16:29
Підтвердження відповідності 9 груд. 2021 16:29
Підтвердження відповідності 9 груд. 2021 16:29
Технічні специфікації 9 груд. 2021 16:29
Підтвердження відповідності 9 груд. 2021 16:29
Підтвердження відповідності 9 груд. 2021 16:29
Підтвердження відповідності 9 груд. 2021 16:29
Підтвердження відповідності 9 груд. 2021 16:29
Підтвердження відповідності 9 груд. 2021 16:29
Технічні специфікації 9 груд. 2021 16:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 груд. 2021 16:29
Підтвердження відповідності 9 груд. 2021 16:29
Технічні специфікації 9 груд. 2021 16:29
Підтвердження відповідності 9 груд. 2021 16:29
Технічні специфікації 9 груд. 2021 16:29
Підтвердження відповідності 9 груд. 2021 16:29
Підтвердження відповідності 9 груд. 2021 16:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 груд. 2021 16:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 груд. 2021 16:29
Підтвердження відповідності 9 груд. 2021 16:29
Підтвердження відповідності 9 груд. 2021 16:29
Технічні специфікації 9 груд. 2021 16:29
Технічні специфікації 9 груд. 2021 16:29
Підтвердження відповідності 9 груд. 2021 16:29
Підтвердження відповідності 9 груд. 2021 16:29
Підтвердження відповідності 9 груд. 2021 16:29
Підтвердження відповідності 9 груд. 2021 16:29
Підтвердження відповідності 9 груд. 2021 16:29

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 15 груд. 2021 09:43
Електронний підпис 15 груд. 2021 09:44

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 30 груд. 2021 10:52
Електронний підпис 30 груд. 2021 10:53

Пропозиція

74 815,92 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Телега Марина Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380504763742 ЄДРПОУ:
42010964

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 7 груд. 2021 10:19
Технічні специфікації 7 груд. 2021 10:19
Технічні специфікації 7 груд. 2021 10:19
Технічні специфікації 7 груд. 2021 10:18
Технічні специфікації 7 груд. 2021 10:19
Технічні специфікації 7 груд. 2021 10:18
Технічні специфікації 7 груд. 2021 10:19
Технічні специфікації 7 груд. 2021 10:19
Підтвердження відповідності 7 груд. 2021 10:19
Технічні специфікації 7 груд. 2021 10:18
Технічні специфікації 7 груд. 2021 10:19
Технічні специфікації 7 груд. 2021 10:19
Технічні специфікації 7 груд. 2021 10:19
Технічні специфікації 7 груд. 2021 10:19
Технічні специфікації 7 груд. 2021 10:19
Технічні специфікації 7 груд. 2021 10:19
Технічні специфікації 7 груд. 2021 10:19
Технічні специфікації 7 груд. 2021 10:19
Електронний підпис 7 груд. 2021 10:19
Цінова пропозиція 7 груд. 2021 10:19

Пропозиція

85 558,56 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ КУЛЬТУРНИХ ПОСЛУГ НОВОПСКОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ"

Вас може зацікавити

Товари: Електрична енергія, формульне ціноутворення, з розподілом ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Товари: Електрична енергія, формульне ціноутворення, з розподілом ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Ім'я:
Петро Барабаш
E-mail: [email protected] Телефон: +380982945167 ЄДРПОУ:
40531981

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

168 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Корольова Вікторія Олегівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380935321935 ЄДРПОУ:
02361819

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

70 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Тетяна Петрик
E-mail: [email protected] Телефон: +380971513807 ЄДРПОУ:
44023137

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

50 158,33 грн без ПДВ

Дивитись