Шліфувальне полотно
Шліфувальне полотно згідно з Додатком 1 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
з 24 лист. 2021 17:01
до 30 лист. 2021 12:00
з 1 груд. 2021 00:00
до 4 груд. 2021 00:00
з 9 груд. 2021 12:34
до 9 груд. 2021 12:58
з 9 груд. 2021 12:58
до 15 груд. 2021 13:36
з 15 груд. 2021 13:36
до 23 груд. 2021 15:58
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Шліфувальне полотно ЗАК, водостійке, ширина 250 мм SIC P24
Код ДК 021:2015:
14810000-2 Абразивні вироби
|
Кількість: 450 пог.м. |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 79040, Львівська область, Львів, Конюшинна, 3а |
| 2 |
Шліфувальне полотно ЗАК, водостійке, ширина 250 мм SIC P36
Код ДК 021:2015:
14810000-2 Абразивні вироби
|
Кількість: 450 пог.м. |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 79040, Львівська область, Львів, Конюшинна, 3а |
| 3 |
Шліфувальне полотно ЗАК, водостійке, ширина 250 мм SIC P40
Код ДК 021:2015:
14810000-2 Абразивні вироби
|
Кількість: 300 пог.м. |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 79040, Львівська область, Львів, Конюшинна, 3а |
| 4 |
Шліфувальне полотно ЗАК, водостійке, ширина 250 мм SIC P60
Код ДК 021:2015:
14810000-2 Абразивні вироби
|
Кількість: 250 пог.м. |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 79040, Львівська область, Львів, Конюшинна, 3а |
| 5 |
Шліфувальне полотно ЗАК, водостійке, ширина 250 мм SIC P80
Код ДК 021:2015:
14810000-2 Абразивні вироби
|
Кількість: 300 пог.м. |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 79040, Львівська область, Львів, Конюшинна, 3а |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 24 лист. 2021 17:00 | |
| Не вказано | 24 лист. 2021 17:00 | |
| Не вказано | 24 лист. 2021 17:00 | |
| Не вказано | 9 груд. 2021 12:57 | |
| Не вказано | 24 лист. 2021 17:00 | |
| Електронний підпис | 24 лист. 2021 17:01 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 3 груд. 2021 11:44 |
| Підтвердження відповідності | 3 груд. 2021 11:44 | |
| Підтвердження відповідності | 3 груд. 2021 11:44 | |
| Підтвердження відповідності | 3 груд. 2021 11:44 | |
| Підтвердження відповідності | 3 груд. 2021 11:44 | |
| Підтвердження відповідності | 3 груд. 2021 11:44 | |
| Підтвердження відповідності | 3 груд. 2021 11:44 | |
| Технічні специфікації | 3 груд. 2021 11:44 | |
| Підтвердження відповідності | 3 груд. 2021 11:44 | |
| Технічні специфікації | 3 груд. 2021 11:44 | |
| Підтвердження відповідності | 3 груд. 2021 11:44 | |
| Підтвердження відповідності | 3 груд. 2021 11:44 | |
| Електронний підпис | 3 груд. 2021 11:44 | |
| Цінова пропозиція | 3 груд. 2021 11:44 | |
| Підтвердження відповідності | 3 груд. 2021 11:44 | |
| Підтвердження відповідності | 3 груд. 2021 11:44 | |
| Підтвердження відповідності | 3 груд. 2021 11:44 | |
| Підтвердження відповідності | 3 груд. 2021 11:44 | |
| Підтвердження відповідності | 3 груд. 2021 11:44 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 14 груд. 2021 16:33 | |
| Електронний підпис | 14 груд. 2021 16:33 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 3 груд. 2021 21:44 |
| Підтвердження відповідності | 3 груд. 2021 20:59 | |
| Підтвердження відповідності | 3 груд. 2021 20:59 | |
| Підтвердження відповідності | 3 груд. 2021 20:59 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 3 груд. 2021 20:59 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 3 груд. 2021 20:59 | |
| Підтвердження відповідності | 3 груд. 2021 20:59 | |
| Підтвердження відповідності | 3 груд. 2021 20:59 | |
| Підтвердження відповідності | 3 груд. 2021 20:59 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 3 груд. 2021 20:59 | |
| Підтвердження відповідності | 3 груд. 2021 20:59 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 3 груд. 2021 20:59 | |
| Електронний підпис | 3 груд. 2021 21:44 | |
| Електронний підпис | 3 груд. 2021 21:44 | |
|
|
||
| Підтвердження відповідності | 3 груд. 2021 20:59 | |
| Підтвердження відповідності | 3 груд. 2021 20:59 | |
| Технічні специфікації | 3 груд. 2021 20:59 | |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 15 груд. 2021 13:36 | |
| Електронний підпис | 15 груд. 2021 13:36 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 23 груд. 2021 15:58 | |
| Підписаний договір | 23 груд. 2021 15:58 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника НУ "Львівська політехніка"Вас може зацікавити
84 849,75 грн без ПДВ
Дивитись243 652,72 грн без ПДВ
Дивитись163 512,60 грн без ПДВ
Дивитись