Картопля, горох сушений за кодом ДК 021:2015 03210000-6 Зернові культури та картопля
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі викладена у Додатку 1 до оголошення про проведення закупівлі через електронну систему закупівель.
з 22 лист. 2021 15:00
до 26 лист. 2021 09:00
з 26 лист. 2021 11:00
до 1 груд. 2021 07:00
з 3 груд. 2021 12:41
до 3 груд. 2021 13:04
з 3 груд. 2021 13:04
до 13 груд. 2021 15:48
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Картопля
Код ДК 021:2015:
03212100-1 Картопля
|
Кількість: 4 070 кілограми |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 50049, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Порперечна, 1А |
| 2 |
Горох сушений
Код ДК 021:2015:
03212213-6 Горох сушений
|
Кількість: 360 кілограми |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 50049, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Поперечна, 1А |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 22 лист. 2021 15:00 | |
| Електронний підпис | 22 лист. 2021 15:01 | |
| Не вказано | 3 груд. 2021 13:04 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 30 лист. 2021 11:51 |
| Цінова пропозиція | 30 лист. 2021 11:51 | |
| Електронний підпис | 30 лист. 2021 11:51 | |
| Не вказано | 30 лист. 2021 11:51 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 6 груд. 2021 17:46 | |
| Електронний підпис | 6 груд. 2021 17:47 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 30 лист. 2021 13:51 |
| Не вказано | 30 лист. 2021 13:48 | |
| Електронний підпис | 30 лист. 2021 13:51 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 13 груд. 2021 15:47 | |
| Ліцензія | 13 груд. 2021 15:47 | |
| Електронний підпис | 13 груд. 2021 15:47 |
Пропозиція
Статус
дискваліфікованоКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Криворізька міська лікарня №5" Криворізької міської радиВас може зацікавити
81 000,00 грн з ПДВ
Дивитись