Капітальний ремонт покриття проїзної частини вул. Європейська від перехрестя з вул. Івана Богуна до перехрестя з вул. Марії Заньковецької в с. Липини Луцького району Волинської області (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013, Код 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)

Очікувана вартість

825 302,40 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 18 лист. 2021 15:04

до 24 лист. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 24 лист. 2021 00:00

до 29 лист. 2021 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 29 лист. 2021 00:02

до 30 лист. 2021 09:39

Пропозиції розглянуто

з 30 лист. 2021 09:39

до 20 груд. 2021 12:27

Подання пропозицій:
24 лист. 2021 00:00 – 29 лист. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
18 лист. 2021 15:04 – 24 лист. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04332331
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 45602, Волинська область, с. Підгайці Луцький район, вул. Шкільна, 30
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Максим Шкльода
Володіння мовою:
Телефон:
+380332797742
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт покриття проїзної частини вул. Європейська від перехрестя з вул. Івана Богуна до перехрестя з вул. Марії Заньковецької в с. Липини Луцького району Волинської області (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013, Код 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)

Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 30 квіт. 2022

Місце доставки:

Україна, 45601, Волинська область, село Липини Луцького району, вулиця Європейська

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 18 лист. 2021 15:04
Електронний підпис 18 лист. 2021 15:05
Не вказано 18 лист. 2021 15:04
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Учасник, під час подання пропозиції, одночасно надає забезпечення пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії (електронний документ, створений відповідно до вимог чинного законодавства). Більш детально визначено у документації до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
розрахунки за виконаний обсяг робіт здійснюються у безготівковій формі після виконання робіт на підставі підписаного Сторонами акту приймання виконаних робіт за формою № КБ-2 та довідки про вартість виконаних робіт за формою № КБ-3

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
825 302,40 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
4 126,51 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
4 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Синиця Сергій Валентинович
E-mail: [email protected] Телефон: +380669555222 ЄДРПОУ:
40819378

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 26 лист. 2021 19:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Електронний підпис 26 лист. 2021 19:37
Електронний підпис 26 лист. 2021 19:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2021 19:41

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 30 лист. 2021 09:39
Не вказано 30 лист. 2021 09:38

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 груд. 2021 12:27
Підписаний договір 20 груд. 2021 12:26

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Пропозиція

820 624,52 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Підгайцівська сільська рада

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт системи опалення з влаштуванням аварійної блочно-модульної котельні для резервного теплопостачання КНП «ХДОКЛ» ХОР по вул. Українська, 81 **********в м. Херсон (код ДК 021:2015 - 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація)
Капітальний ремонт системи опалення з влаштуванням аварійної блочно-модульної котельні для резервного теплопостачання КНП «ХДОКЛ» ХОР по вул. Українська, 81 **********в м. Херсон (код ДК 021:2015 - 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація)
Ім'я:
Лук’янова Ганна Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380952788150 ЄДРПОУ:
02009873
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 619 160,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт системи опалення з встановленням індивідуального теплового пункту в приміщені житлового будинку за адресою: вулиця Василя Сухомлинського будинок 52, селище Слобожанське, Дніпровського району, Дніпропетровської області
Капітальний ремонт системи опалення з встановленням індивідуального теплового пункту в приміщені житлового будинку за адресою: вулиця Василя Сухомлинського будинок 52, селище Слобожанське, Дніпровського району, Дніпропетровської області
Ім'я:
Андрій Андрійович Смірнов
E-mail: [email protected] Телефон: +380975386645 ЄДРПОУ:
21946537

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 637 067,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 (CPV)-45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація. Капітальний ремонт покрівель житлового будинку за адресою: вулиця Алматинська, 101 у Дніпровському районі міста Києва
ДК 021:2015 (CPV)-45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація. Капітальний ремонт покрівель житлового будинку за адресою: вулиця Алматинська, 101 у Дніпровському районі міста Києва
Ім'я:
Антонюк Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: 380445174827 ЄДРПОУ:
39606435

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 498 092,20 грн без ПДВ

Дивитись