Природний газ
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
За результатами моніторингу своєчасності укладання договору про закупівлю встановлено, що на порушення вимог пункту 5 частини 8 статті 40 Закону, Замовником по переговорній процедурі закупівель, що застосована з підстав, визначених пунктом 3 частини 2 цієї статті 40 Закону, у строк 20 днів з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, не підписано договір про закупівлю та не відмінено вказану процедуру закупівель, чим не дотримано вимоги пункту 5 частини 8 статті 40 Закону. Відмінити переговорну процедуру на закупівлю за предметом код національного класифікатора України ДК 021;2015 «Єдиний закупівельний словник» - 09120000-6 – Газове паливо (природний газ), ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-18-004675-b.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 21 лют. 2022 13:21 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 11:59 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Природний газ
Код ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газ
|
Кількість: 26 тис м.куб |
Період доставки:
1 лист. 2021 – 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 12701, Житомирська область, Баранівка, Соборна,20 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 | |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 | |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 | |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 | |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 | |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 | |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 | |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 | |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 | |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 | |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 | |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 | |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 | |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 | |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 | |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 | |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 | |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 | |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 | |
| Електронний підпис | 18 лист. 2021 14:42 | |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 | |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 | |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 | |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 | |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:37 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 18 лист. 2021 14:57 | |
| Електронний підпис | 18 лист. 2021 15:01 |
Пропозиція
430 404,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ культури, сім'ї, молоді та спорту Баранівської міської радиВас може зацікавити
774 998,04 грн без ПДВ
Дивитись306 946,80 грн без ПДВ
Дивитись667 893,50 грн без ПДВ
Дивитись