Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

На підставі частини першої пункту другого статті 40 Закону якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. А саме тендери UA-2021-08-27-005294-a (ЛОТ №1 Продукція ПВХ труби 277 419 грн з ПДВ; ЛОТ №2 Продукція М/П труби 44 120 грн з ПДВ ЛОТ №3 Хомути врізні (сідлові) 46 578 грн з ПДВ ЛОТ №4 Фланцеві адаптери 930 335 грн з ПДВ) та UA-2021-07-20-002589-b (ЛОТ №1 Продукція ПВХ труби 277 419 грн з ПДВ; ЛОТ №2 Продукція М/П труби 44 120 грн з ПДВ ЛОТ №3 Хомути врізні (сідлові) 46 578 грн з ПДВ ЛОТ №4 Фланцеві адаптери 930 335 грн з ПДВ).

Очікувана вартість

1 298 452,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03361780
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 58023, Чернівецька область, м. Чернівц, вул. КОМУНАЛЬНИКІВ, 5
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Василь Горяінов
Володіння мовою:
Телефон:
+380372547559
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Продукція ПВХ труби

Перейти до лоту

Очікувана вартість

277 419,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
2

Продукція М/П труби

Перейти до лоту

Очікувана вартість

44 120,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
3

Хомути врізні (сідлові)

Перейти до лоту

Очікувана вартість

46 578,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
4

Фланцеві адаптери

Перейти до лоту

Очікувана вартість

930 335,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 лист. 2021 12:03
Електронний підпис 12 лист. 2021 12:08
Не вказано 12 лист. 2021 12:03
Не вказано 12 лист. 2021 12:03
Не вказано 12 лист. 2021 12:03
Не вказано 12 лист. 2021 12:03

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 298 452,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Чернівціводоканал

Вас може зацікавити

Ім'я:
Євгенія Журавльова
E-mail: [email protected] Телефон: 380503006650 ЄДРПОУ:
03361715
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 432 627,67 грн без ПДВ

Дивитись
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:
Станіслав Давидов
E-mail: [email protected] Телефон: +380612711406 Веб сайт: ЄДРПОУ:
03327121
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 114 007,00 грн без ПДВ

Дивитись
Труба сталева електрозварна прямошовна в асортименті
Труба сталева електрозварна прямошовна в асортименті
Ім'я:
Косяк Людмила
E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
00135390
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 416 240,00 грн без ПДВ

Дивитись