код ДК 021:2015 - 42120000-6 Насоси та компресори (Насос дренажний)

Більш детальна інформація в тендерній документації. Проєкт договору в тендерній документації.

code DK 021: - 2015 - 421200006 Pumps and compressors (Drainage pump)

More detailed information in the tender documentation. Draft contract in the tender documentation.

Очікувана вартість

38 239,20 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 4 лист. 2021 09:51

до 6 груд. 2021 18:00

Прекваліфікація

з 6 груд. 2021 18:01

до 15 груд. 2021 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
4 лист. 2021 09:51 – 6 груд. 2021 18:00
Період уточнень:
4 лист. 2021 09:51 – 26 лист. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
6 груд. 2021 18:00
Оскарження умов тендера:
4 лист. 2021 09:51 – 2 груд. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
12 лист. 2021 14:42

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43665271
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01032, Київська область, Київ, ВОКЗАЛЬНА ПЛОЩА, будинок 1.
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Галина Міщенко (Mishchenko Halyna )
Володіння мовою:
українська
Телефон:
380443097731
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

насос дренажний

Drainage pump

Код ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори

Кількість:

1 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 лист. 2021 09:48
Не вказано 4 лист. 2021 09:48
Не вказано 4 лист. 2021 09:48
Електронний підпис 4 лист. 2021 09:49
Електронний підпис 4 лист. 2021 09:49
Не вказано 12 лист. 2021 14:41
Не вказано 4 лист. 2021 09:48
Вимоги до учасника закупівлі
10 вимог
Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Хто підтверджує

учасник

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника

Причина виникнення існуючої заборгованості

Характер існуючої заборгованості

Сума існуючої заборгованості

Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Заява

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Заява

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції українська

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
45 ( банківські )
Опис:
по факту наданих послуг, в термін відстрочки платежу 45 (сорок п’ять ) банківських днів з дати реєстрації податкової накладної (для платників ПДВ) або по факту наданих послуг, в термін відстрочки платежу 45 (сорок п’ять) банківських днів з дати підписання Сторонами акту приймання наданих послуг (для не платників ПДВ)

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
38 239,20 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
382,39 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Попередня кваліфікація учасників

Протокол кваліфікації сформовано Протокол кваліфікації сформ. 9 груд. 2021 р.

Ім'я:
Стельмащук Марта Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380502125703 Факс:
+380342793905
ЄДРПОУ:
41375408
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Підтвердження відповідності 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Електронний підпис 3 груд. 2021 14:45
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38
Технічні специфікації 3 груд. 2021 14:38

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 6 груд. 2021 18:01

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
10 вимог
Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 3 груд. 2021 14:38
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 3 груд. 2021 14:38
Вчинення економічних правопорушень
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 3 груд. 2021 14:38
Вчинення корупційних правопорушень
Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 3 груд. 2021 14:38
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 3 груд. 2021 14:38
Порушення справ про банкрутство
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 3 груд. 2021 14:38
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 3 груд. 2021 14:38
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
Мова тендерної пропозиції українська

Статус:

дискваліфіковано
відсутня
Документи, завантажені учасником Товариство з обмеженою відповідальністю "ПВП НАСОСЕНЕРГОПРОМ" в електронну систему закупівель, а саме сертифікат дилера ТОВ «ІСТОКІ», який підтверджує зв'язок учасника з виробником насосів запропонованого до постачання, що є предметом закупівлі не відповідають вимогам пункту сьомому розділу першому тендерної документації Замовника, а саме відсутній переклад українською мовою. Тендерна пропозиція Учасника підлягає відхиленню на підставі абзацу 3 пункту 2 частини першої статті 31 Закону "Про публічні закупівлі".
Ім'я:
Андрій Захарченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380504417638 ЄДРПОУ:
36628110
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2021 15:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2021 15:07
Технічні специфікації 6 груд. 2021 15:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2021 15:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2021 15:07
Технічні специфікації 6 груд. 2021 15:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2021 15:07
Підтвердження відповідності 6 груд. 2021 15:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2021 15:07
Технічні специфікації 6 груд. 2021 15:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2021 15:07
Підтвердження відповідності 6 груд. 2021 15:07
Технічні специфікації 6 груд. 2021 15:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2021 15:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2021 15:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2021 15:07
Підтвердження відповідності 6 груд. 2021 15:07
Технічні специфікації 6 груд. 2021 15:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2021 15:07
Технічні специфікації 6 груд. 2021 15:07
Технічні специфікації 6 груд. 2021 15:07
Технічні специфікації 6 груд. 2021 15:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2021 15:07
Технічні специфікації 6 груд. 2021 15:07
Підтвердження відповідності 6 груд. 2021 15:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2021 15:07
Підтвердження відповідності 6 груд. 2021 15:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2021 15:07
Технічні специфікації 6 груд. 2021 15:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2021 15:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2021 15:07
Підтвердження відповідності 6 груд. 2021 15:07
Підтвердження відповідності 6 груд. 2021 15:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2021 15:07
Технічні специфікації 6 груд. 2021 15:07
Підтвердження відповідності 6 груд. 2021 15:07
Підтвердження відповідності 6 груд. 2021 15:07
Технічні специфікації 6 груд. 2021 15:07
Електронний підпис 6 груд. 2021 15:08

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 6 груд. 2021 18:01

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
10 вимог
Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 6 груд. 2021 15:07
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 6 груд. 2021 15:07
Вчинення економічних правопорушень
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 6 груд. 2021 15:07
Вчинення корупційних правопорушень
Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 6 груд. 2021 15:07
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 6 груд. 2021 15:07
Порушення справ про банкрутство
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 6 груд. 2021 15:07
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 6 груд. 2021 15:07
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
Мова тендерної пропозиції українська

Статус:

дискваліфіковано
Учасник не надав довідку (у довільній формі в електронному вигляді) про те, що технічні, якісні характеристики предмета закупівлі передбачають заходи із захисту довкілля, що не відповідає вимогам, зазначеним в пункті 7 Розділу 3 тендерної документації.

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Гришко Каріна
E-mail: [email protected] Телефон: 380631644345 ЄДРПОУ:
00135390
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

74 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ковальов Юрій Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380973155240 ЄДРПОУ:
23313842

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

25 600,50 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Долженков Віктор
E-mail: [email protected] Телефон: 380573410386 ЄДРПОУ:
23756522
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

46 750,00 грн без ПДВ

Дивитись