Папір туалетний, рушник паперовий, код 33760000-5 «Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки» за ДК 021:2015
Детальний опис закупівлі згідно оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
з 3 лист. 2021 11:39
до 9 лист. 2021 00:00
з 9 лист. 2021 17:30
до 12 лист. 2021 00:00
з 12 лист. 2021 00:01
до 12 лист. 2021 11:54
з 12 лист. 2021 11:54
до 1 груд. 2021 18:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Папір туалетний б/г
Код ДК 021:2015:
33761000-2 Туалетний папір
|
Кількість: 6 000 шт. |
Період доставки:
до 1 бер. 2022
|
Місце доставки: Україна, 03056, Київська область, Київ, проспект Перемоги, 35 |
| 2 |
Рушник паперовий
Код ДК 021:2015:
33763000-6 Паперові рушники для рук
|
Кількість: 50 шт. |
Період доставки:
до 1 бер. 2022
|
Місце доставки: Україна, 03056, Київська область, Київ, проспект Перемоги, 35 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 3 лист. 2021 11:38 | |
| Електронний підпис | 3 лист. 2021 11:38 | |
| Не вказано | 3 лист. 2021 11:38 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 9 лист. 2021 17:51 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 9 лист. 2021 17:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 9 лист. 2021 17:50 | |
| Електронний підпис | 9 лист. 2021 17:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 9 лист. 2021 17:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 9 лист. 2021 17:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 9 лист. 2021 17:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 9 лист. 2021 17:50 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 12 лист. 2021 11:53 | |
| Електронний підпис | 12 лист. 2021 11:54 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 1 груд. 2021 18:00 | |
| Електронний підпис | 1 груд. 2021 18:00 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"Вас може зацікавити
17 745,00 грн без ПДВ
Дивитись27 666,00 грн без ПДВ
Дивитись24 000,00 грн без ПДВ
Дивитись