Паливо (бензин)

Очікувана вартість

140 420,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40108667
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18036, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Смілянська , буд. 57
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Євген Вишневський
Володіння мовою:
Телефон:
+380472393265
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Паливо (бензин)

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

5 015 літр

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, Відповідно до документації, у відкритих торгах ((Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-10-004063-c) та (Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-27-011554-b))

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Роз'яснення до запитань учасників 3 лист. 2021 10:54
Електронний підпис 3 лист. 2021 10:54

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
140 420,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Дегтярьова Ю.О.
Телефон: +380442391480 ЄДРПОУ:
43012009
90
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 лист. 2021 10:55
Електронний підпис 3 лист. 2021 10:55

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 22 лист. 2021 12:05
Електронний підпис 22 лист. 2021 12:06

Пропозиція

140 420,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Кобринчук Алла Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380974888032 ЄДРПОУ:
26227936

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

91 260,00 грн без ПДВ

Дивитись
Бензин А-95 та дизельне паливо за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти для закладів дошкільної освіти Галицького та Франківського районів м. Львова
Бензин А-95 та дизельне паливо за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти для закладів дошкільної освіти Галицького та Франківського районів м. Львова
Ім'я:
Куруч Анастасія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380982603798 ЄДРПОУ:
41321572

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

85 875,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Володимир Скорий
E-mail: [email protected] Телефон: +380979680983 ЄДРПОУ:
41370216

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

184 466,67 грн без ПДВ

Дивитись