Поточний ремонт аудиторії № 204 деканат факультету ТВіППТтаВ за адресою проспект Юності 8 , м. Вінниця

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначені у Додатку 3 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника – підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Застосовані критерії оцінки – Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію-100%). Замовником не вимагається надання забезпечення пропозиції учасника. Замовником не вимагається надання забезпечення виконання договору про закупівлю.

Очікувана вартість

123 131,23 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 3 лист. 2021 15:25

до 9 лист. 2021 09:00

Прийом пропозицій

з 9 лист. 2021 12:00

до 12 лист. 2021 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 12 лист. 2021 00:04

до 12 лист. 2021 17:03

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
9 лист. 2021 12:00 – 12 лист. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
3 лист. 2021 15:25 – 9 лист. 2021 09:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00497236
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 21100, Вінницька область, Вінниця, ВІННИЦЯ, вул.Сонячна, буд.3
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Щучкіна Ірина Геннадіївна
Володіння мовою:
Телефон:
380977256921
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт аудиторії № 204 деканат факультету ТВіППТтаВ за адресою проспект Юності 8 , м. Вінниця

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 посл.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 лист. 2021 15:24
Не вказано 3 лист. 2021 15:24
Не вказано 3 лист. 2021 15:24
Не вказано 3 лист. 2021 15:24
Не вказано 3 лист. 2021 15:24
Не вказано 3 лист. 2021 15:24
Не вказано 3 лист. 2021 15:24

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )
Опис:
Замовник проводить розрахунки за виконані роботи/надані послуги упродовж 7 банківських днів після підписання уповноваженими представниками Сторін форм КБ-2в і КБ-3 та надання Підрядником виконавчої документації, при наявності коштів на рахунках.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
123 131,23 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
615,66 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Цибуля Віктор Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380432577707 ЄДРПОУ:
34722208

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 11 лист. 2021 21:52
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Електронний підпис 11 лист. 2021 21:52
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51
Не вказано 11 лист. 2021 21:51

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 лист. 2021 17:00
Електронний підпис 12 лист. 2021 17:03

Пропозиція

122 724,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Вінницький національний аграрний університет

Вас може зацікавити

Поточний ремонт контейнерного майданчика на розі вул. Надрічна та вул. Ігоря Небося в м. Луцьк, Волинської області
Поточний ремонт контейнерного майданчика на розі вул. Надрічна та вул. Ігоря Небося в м. Луцьк, Волинської області
Ім'я:
Греля Аліна Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380332773159 ЄДРПОУ:
34572192

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

240 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з поточного ремонту приміщення щитової будівлі вокзалу станції Кривий Ріг – Головний)
Код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з поточного ремонту приміщення щитової будівлі вокзалу станції Кривий Ріг – Головний)
Ім'я:
Галина Міщенко
E-mail: [email protected] Телефон: 380443097731 ЄДРПОУ:
43665271

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

126 118,34 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту приміщення Народного дому села Берездівці Стрийського району Львівської області за адресою: вул. Травнева 4, с.Берездівці
Послуги з поточного ремонту приміщення Народного дому села Берездівці Стрийського району Львівської області за адресою: вул. Травнева 4, с.Берездівці
Ім'я:
Фіковська Марта Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380636918249 ЄДРПОУ:
43968917

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

99 115,92 грн без ПДВ

Дивитись