Електрична енергія
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення про проведення спрощеної закупівлі). Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 до документації додається (Інформація про необхідні
з 2 лист. 2021 17:48
до 8 лист. 2021 10:00
з 8 лист. 2021 16:00
до 11 лист. 2021 00:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 20 111 кіловат-година |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 92300, Луганська область, Новопсковський р-н, селище міського типу Новопсков, межа балансової належності електроустановок замовника. |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 2 лист. 2021 17:48 | |
| Документи закупівлі | 2 лист. 2021 17:48 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Новопсковський професійний аграрний ліцей Луганської областіВас може зацікавити
93 025,00 грн без ПДВ
Дивитись122 500,00 грн без ПДВ
Дивитись60 873,00 грн без ПДВ
Дивитись