Кисень, Код ДК 021-2015 24110000-8 «Промислові гази»

Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками з технічних питань: начальник відділу закупівель ДП «ОДЕСЬКИЙ ПОРТ» Танкова Анжела Миколаївна, тел. (048) 729-37-88, e-mail: [email protected]

Очікувана вартість

399 404,01 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 29 жовт. 2021 10:45

до 4 лист. 2021 09:00

Прийом пропозицій

з 4 лист. 2021 17:30

до 9 лист. 2021 17:30

Аукціон

з 10 лист. 2021 13:27

Кваліфікація

з 9 лист. 2021 17:31

до 11 лист. 2021 16:21

Пропозиції розглянуто

з 11 лист. 2021 16:21

до 18 лист. 2021 09:29

Подання пропозицій:
4 лист. 2021 17:30 – 9 лист. 2021 17:30
Початок аукціону:
10 лист. 2021 13:27
Період уточнень:
29 жовт. 2021 10:45 – 4 лист. 2021 09:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125666
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 65026, Одеська область, Одеса, Митна площа, 1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Iрина Мамонтова
Володіння мовою:
Телефон:
+380487293675
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Кисень

Код ДК 021:2015: 24111900-4 Кисень

Кількість:

6 473,9 метри кубічні

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 жовт. 2021 15:20
Не вказано 29 жовт. 2021 10:45
Не вказано 29 жовт. 2021 10:45

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( банківські )
Опис:
оплата Товару здійснюється протягом 5 (п’яти) банківських днів з моменту поставки конкретної партії Товару та отримання від Постачальника повного пакету належним чином оформлених документів згідно п.3.1 Договору про закупівлю. Детальніше у проекті договору про закупівлю (Додаток 4 до оголошення). Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: відповідно до ВИМОГ ДО ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ (Додаток 3 до оголошення). Кількість та місце поставки товарів або обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг: Поставка Товару здійснюється на умовах EXW-склад Постачальника (Додаток 4 до оголошення). Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Ціна. Питома вага – 100%”. Критерії та методика оцінки визначаються відповідно до статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі». Вимоги до кваліфікації учасників та інші вимоги, спосіб їх підтвердження: Учасник повинен надати в електронному (сканованому) вигляді в складі своєї пропозиції відповідні документи згідно з Додатками до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Додатки до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, є невід’ємною його частиною: Додаток 1: Вимоги до кваліфікації учасників. Додаток 2: Інші вимоги до учасників. Додаток 3: Вимоги до предмету закупівлі. Додаток 4: Проект договору про закупівлю.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
399 404,01 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
3 994,04 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Алексей Николаев
E-mail: [email protected] Телефон: +380505130288 ЄДРПОУ:
31630366

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 9 лист. 2021 08:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Електронний підпис 9 лист. 2021 08:25
Електронний підпис 9 лист. 2021 08:25
Електронний підпис 9 лист. 2021 08:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 14:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 13:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 13:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 13:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 13:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лист. 2021 08:24

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 11 лист. 2021 15:26
Електронний підпис 11 лист. 2021 16:21

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 18 лист. 2021 08:42
Електронний підпис 18 лист. 2021 09:29

Пропозиція

398 200,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Одеський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Побережна Тетяна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442776813 ЄДРПОУ:
37739041

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

347 946,67 грн без ПДВ

Дивитись