Природний газ код за ДК - 09120000-6 Газове паливо (Номенклатурна назва товару: 09123000-7 - Природний газ);
Закупівля здійснюється на 2021 - 2022 роки.
Причина скасування закупівлі
Причина
непідписання договору про закупівлю в строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченої переговорної процедури закупівлі)
Пояснення
У зв’язку з виникненням особливих економічних обставин з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, 29 жовтня 2021 року Замовником було оголошено Закупівлю. Так, того ж дня Замовником було опубліковано повідомлення про намір укласти договір з Товариство з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» (далі за текстом – Учасник). Відповідно до ч. 7 статті 40 Закону Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів (п’ять днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Після закінчення періоду оскарження Замовник кожного дня телефонував до уповноваженої особи учасника з метою дізнатись про дату укладання Договору, але так і не отримав відповіді щодо цього питання. Окрім того, на пошту Замовника не було відправлено скановану копію підписаного Договору про закупівлю. Згідно статті п. 5 частини 8 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі відміняється замовником у разі непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів (20 днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Враховуючи не підписання договору про закупівлю у 20 – ний строк.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 19 лист. 2021 08:43 | |
| Електронний підпис | 19 лист. 2021 09:30 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Природний газ код за ДК - 09120000-6 Газове паливо (Номенклатурна назва товару: 09123000-7 - Природний газ);
Код ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
|
Кількість: 130 374 м.куб |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 68093, Одеська область, місто Чорноморськ, село Малодолинське, вулиця Миру, будинок 10 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 29 жовт. 2021 17:08 | |
| Документи закупівлі | 29 жовт. 2021 17:08 | |
| Документи закупівлі | 29 жовт. 2021 17:08 | |
| Електронний підпис | 29 жовт. 2021 17:13 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Ліцензія | 29 жовт. 2021 17:26 | |
| Електронний підпис | 29 жовт. 2021 17:29 | |
| Ліцензія | 29 жовт. 2021 17:26 | |
| Ліцензія | 29 жовт. 2021 17:27 |
Пропозиція
2 158 211,20 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство " Соціальна парасолька"Вас може зацікавити
2 984 205,00 грн без ПДВ
Дивитись3 126 310,00 грн без ПДВ
Дивитись1 713 331,57 грн без ПДВ
Дивитись