обігрівач, теплова гармата

зекономлені кошти, які утворилися в наслідок проведення аукціону до відкритих торгів за предметом закупівлі: Дизельне паливо Євро-5 за ДК 021:2015 09130000-9: Нафта і дистиляти за ідентифікатором UA-2021-04-16-002778-c

Очікувана вартість

4 500,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43081140
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 80200, Львівська область, м. Радехів, вул. Проспект Відродження, буд. 3
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Мар'яна Харків
Володіння мовою:
Телефон:
+380972136247
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

обігрівач

Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

25 жовт. 2021 – 29 жовт. 2021

Місце доставки:

Україна, 80200, Львівська область, м.Радехів, проспект Відродження, 3
2

теплова гармата

Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

25 жовт. 2021 – 29 жовт. 2021

Місце доставки:

Україна, 80200, Львівська область, м.Радехів, проспект Відродження, 3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 жовт. 2021 22:30

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 500,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Болозізір О.Я.
Телефон: +3805011111 ЄДРПОУ:
2787716314

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 жовт. 2021 22:34
Електронний підпис 25 жовт. 2021 22:34

Пропозиція

4 500,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАДЕХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Алла Бабій
E-mail: [email protected] Телефон: +380972956598 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38662200

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 547,94 грн без ПДВ

Дивитись
39710000-2 Електричні побутові прилади Вентилятор підлоговий (Відділ метрології)
39710000-2 Електричні побутові прилади Вентилятор підлоговий (Відділ метрології)
Ім'я:
Соловей Олена Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380661624591 ЄДРПОУ:
00100227
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 275,00 грн без ПДВ

Дивитись
39710000-2 - Електричні побутові прилади (Холодильник однокамерний)
39710000-2 - Електричні побутові прилади (Холодильник однокамерний)
Ім'я:
Гоцківська Дарина Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380996673110 Факс:
+380412430810
ЄДРПОУ:
01991406
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 750,00 грн без ПДВ

Дивитись