Інтерактивний мультимедійний комплект, код ДК 021:2015- 38650000-6 - Фотографічне обладнання
Вид закупівлі - відкриті торги , Товар: Якість та ін фізико-хімічні характеристики повинні відповідати вимогам, встановленим до нього загальнообов'язковими на території України нормами і правилами (ДСТУ, ГОСТ, ТУ, тощо), і підтверджуватися документами
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
інтерактивний мультимедійний комплект
Код ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнання
|
Кількість: 3 комплект |
Період доставки:
до 15 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 57286, Миколаївська область, Миколаївський (Вітовський) район, с. Галицинове, Миру, 23 |
| 2 |
інтерактивний мультимедійний комплект
Код ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнання
|
Кількість: 3 комплект |
Період доставки:
до 15 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 57284, Миколаївська область, Миколаївський (Вітовський) район, с.Лимани, Центральна, 149 |
| 3 |
інтерактивний мультимедійний комплект
Код ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнання
|
Кількість: 2 комплект |
Період доставки:
до 15 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 57287, Миколаївська область, Миколаївський (Вітовський) район, с. Лупареве, Шкільна, 19 |
| 4 |
інтерактивний мультимедійний комплект
Код ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнання
|
Кількість: 2 комплект |
Період доставки:
до 15 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 57280, Миколаївська область, Миколаївський (Вітовський) район, с. Прибузьке, Шкільна, 39 |
| 5 |
інтерактивний мультимедійний комплект
Код ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнання
|
Кількість: 2 комплект |
Період доставки:
до 15 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 57281, Миколаївська область, Миколаївський (Вітовський) район, с. Українка, Шкільна, 8 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 22 жовт. 2021 11:35 | |
| Не вказано | 22 жовт. 2021 11:34 | |
| Не вказано | 22 жовт. 2021 11:34 | |
| Не вказано | 22 жовт. 2021 11:34 | |
| Не вказано | 22 жовт. 2021 11:34 | |
| Не вказано | 22 жовт. 2021 11:34 | |
| Не вказано | 22 жовт. 2021 11:34 | |
| Не вказано | 22 жовт. 2021 11:35 | |
| Не вказано | 22 жовт. 2021 11:34 | |
| Не вказано | 22 жовт. 2021 11:35 | |
| Не вказано | 22 жовт. 2021 11:34 | |
| Не вказано | 22 жовт. 2021 11:34 | |
| Не вказано | 22 жовт. 2021 11:34 | |
| Не вказано | 22 жовт. 2021 11:34 | |
| Електронний підпис | 22 жовт. 2021 11:36 | |
| Не вказано | 22 жовт. 2021 11:34 | |
| Не вказано | 22 жовт. 2021 11:34 | |
| Не вказано | 22 жовт. 2021 11:34 | |
| Не вказано | 22 жовт. 2021 11:34 | |
| Не вказано | 22 жовт. 2021 11:34 | |
| Не вказано | 22 жовт. 2021 11:34 | |
| Не вказано | 22 жовт. 2021 11:34 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 22 жовт. 2021 15:07 | |
| Електронний підпис | 22 жовт. 2021 15:08 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 4 лист. 2021 14:27 | |
| Електронний підпис | 4 лист. 2021 14:28 |
Пропозиція
635 841,60 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської радиВас може зацікавити
620 000,00 грн без ПДВ
Дивитись373 526,00 грн без ПДВ
Дивитись