електрична енергія
• Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: згідно вимог до предмета закупівлі, завантажених окремим файлом до оголошення про проведення спрощеної закупівлі (додаток 1). • Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із
з 22 жовт. 2021 10:19
до 28 жовт. 2021 00:00
з 28 жовт. 2021 10:13
до 3 лист. 2021 10:13
з 3 лист. 2021 10:14
до 9 лист. 2021 10:35
з 9 лист. 2021 10:35
до 23 лист. 2021 15:38
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 6 000 Кіловат-година |
Період доставки:
22 жовт. 2021 – 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Проєкт договору | 22 жовт. 2021 10:19 | |
| Електронний підпис | 22 жовт. 2021 10:20 | |
| Не вказано | 22 жовт. 2021 10:19 | |
| Документи закупівлі | 22 жовт. 2021 10:19 | |
| Технічні специфікації | 22 жовт. 2021 10:19 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 28 жовт. 2021 13:51 |
| Технічні специфікації | 28 жовт. 2021 13:51 | |
| Технічні специфікації | 28 жовт. 2021 13:51 | |
| Технічні специфікації | 28 жовт. 2021 13:51 | |
| Технічні специфікації | 28 жовт. 2021 13:50 | |
| Технічні специфікації | 28 жовт. 2021 13:51 | |
| Технічні специфікації | 28 жовт. 2021 13:50 | |
| Технічні специфікації | 28 жовт. 2021 13:51 | |
| Технічні специфікації | 28 жовт. 2021 13:50 | |
| Технічні специфікації | 28 жовт. 2021 13:50 | |
| Технічні специфікації | 28 жовт. 2021 13:50 | |
| Технічні специфікації | 28 жовт. 2021 13:50 | |
| Технічні специфікації | 28 жовт. 2021 13:51 | |
| Технічні специфікації | 28 жовт. 2021 13:51 | |
| Технічні специфікації | 28 жовт. 2021 13:51 | |
| Технічні специфікації | 28 жовт. 2021 13:50 | |
| Технічні специфікації | 28 жовт. 2021 13:50 | |
| Електронний підпис | 28 жовт. 2021 13:51 | |
| Підтвердження відповідності | 28 жовт. 2021 13:51 | |
| Технічні специфікації | 28 жовт. 2021 13:51 | |
| Технічні специфікації | 28 жовт. 2021 13:51 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 9 лист. 2021 10:35 | |
| Ліцензія | 9 лист. 2021 10:35 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 23 лист. 2021 15:38 | |
| Підписаний договір | 23 лист. 2021 15:38 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ПОПАСНЯНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СКПВас може зацікавити
29 493,33 грн без ПДВ
Дивитись46 346,37 грн з ПДВ
Дивитись29 100,00 грн без ПДВ
Дивитись