Брикети паливні

16 вересня 2021 року замовником було оголошено спрощену закупівлю UA-2021-09-16-002518-a, 27 вересня 2021 року спрощена закупівля не відбулась у зв'язку з відсутністю учасників, звіт про результати проведення процедури UA-2021-09-16-002518-a від 27.09.2021 р.; 27 вересня 2021 року було оголошено другу спрощену закупівлю UA-2021-09-27-001718-с, 06 жовтня 2021 року друга спрощена закупівля не відбулась у зв'язку з відсутністю учасників, звіт про результати проведення процедури UA-2021-09-27-001718-с від 06.10.2021 р. Таким чином, якщо через відсутність учасників двічі не вдалося провести спрощену закупівлю, замовник має право укласти прямий договір про закупівлю.

Очікувана вартість

160 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
44131768
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 78601, Івано-Франківська область, місто Косів, вулиця Шевченка 40
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лозован Оксана Онуфріївна
Володіння мовою:
Телефон:
+380347824784
E-mail:
Факс:
+380347824784

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Брикети паливні

Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо

Кількість:

40 т

Період доставки:

до 31 жовт. 2021

Місце доставки:

Україна, 78624, Івано-Франківська область, с. Бабин та с. Шепіт Косівський район, с.Бабин куток Центр І ,5; с. Шепіт участок Підкородистий,675

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 жовт. 2021 17:56

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
160 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Томащук Роман Михайлович
Телефон: 0677728574 ЄДРПОУ:
2232011915

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 жовт. 2021 18:00

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 13 жовт. 2021 18:02
Електронний підпис 13 жовт. 2021 18:02

Пропозиція

160 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Косівської міської ради

Вас може зацікавити

Брикети паливні RUF, деревина хвойних та листяних порід, група 1, ДСТУ 8358
Брикети паливні RUF, деревина хвойних та листяних порід, група 1, ДСТУ 8358
Ім'я:
Руслана Коротич Валеріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380665862261 ЄДРПОУ:
39806952
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

286 060,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Руслана Кулик
E-mail: [email protected] Телефон: 380997404091 ЄДРПОУ:
21754246

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

318 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Брикети паливні RUF, деревина листяних порід, група 1, ДСТУ 8358
Брикети паливні RUF, деревина листяних порід, група 1, ДСТУ 8358
Ім'я:
Наталія Бондаренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380993243006 ЄДРПОУ:
40007483

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

216 666,65 грн без ПДВ

Дивитись