ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000 - 7 – Природний газ)
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
При оголошенні переговорної закупівлі було не вірно розраховано і зазначено кількість товару. У зв’язку з тим, що внести зміни в повідомлення про намір укласти договір за результатами проведення переговорної процедури неможливо, потрібно відмінити переговорну процедуру закупівлі у разі наявності підстав, що передбачені згідно п.2 ч. 8 ст. 40 Закону, а саме неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства щодо закупівель.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 23 жовт. 2021 09:15 | |
| Електронний підпис | 23 жовт. 2021 09:21 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Природний газ.
Код ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газ
|
Кількість: 22 800 м.куб |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 81053, Львівська область, м.Новояворівськ, вул.Шевченка,20 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 12 жовт. 2021 12:23 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 12 жовт. 2021 13:01 | |
| Не вказано | 12 жовт. 2021 13:01 | |
| Не вказано | 12 жовт. 2021 13:01 | |
| Не вказано | 12 жовт. 2021 13:01 | |
| Не вказано | 12 жовт. 2021 13:01 | |
| Електронний підпис | 12 жовт. 2021 13:16 | |
| Не вказано | 12 жовт. 2021 13:01 | |
| Ліцензія | 12 жовт. 2021 13:01 |
Пропозиція
822 000,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Державний навчальний заклад "Новояворівське вище професійне училище "Вас може зацікавити
774 998,04 грн без ПДВ
Дивитись667 893,50 грн без ПДВ
Дивитись494 828,83 грн без ПДВ
Дивитись