Комп’ютерне обладнання (материнська плата, процессор, ОЗУ, HDD, SDD, корпус для ПК, блок живлення ПК, монітор, комплект (клавіатура+миша)).
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначені у додатку 1 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника – підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої
з 12 жовт. 2021 12:05
до 20 жовт. 2021 09:00
з 20 жовт. 2021 12:00
до 25 жовт. 2021 00:00
з 27 жовт. 2021 11:36
до 27 жовт. 2021 11:59
з 27 жовт. 2021 11:59
до 3 лист. 2021 16:00
з 3 лист. 2021 16:00
до 12 лист. 2021 14:03
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Материнська плата
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 1 шт. |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 2 |
Процессор
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 1 шт. |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 3 |
ОЗУ
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 2 шт. |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 4 |
HDD
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 1 шт. |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 5 |
SDD
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 1 шт. |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 6 |
корпус для ПК
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 1 шт. |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 7 |
Блок живлення ПК
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 1 шт. |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 8 |
Монітор
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 1 шт. |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 9 |
Комплект (клавіатура+миша)
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 1 шт. |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 12 жовт. 2021 12:04 | |
| Електронний підпис | 12 жовт. 2021 12:04 | |
| Не вказано | 27 жовт. 2021 11:59 | |
| Не вказано | 12 жовт. 2021 12:04 | |
| Не вказано | 12 жовт. 2021 12:04 | |
| Не вказано | 12 жовт. 2021 12:04 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 21 жовт. 2021 08:55 |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Електронний підпис | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2021 08:55 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 3 лист. 2021 09:49 | |
| Не вказано | 3 лист. 2021 09:48 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 24 жовт. 2021 23:15 |
| Не вказано | 24 жовт. 2021 23:13 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2021 23:13 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2021 23:13 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2021 23:13 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2021 23:13 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2021 23:13 | |
| Електронний підпис | 24 жовт. 2021 23:15 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2021 23:13 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2021 23:13 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2021 23:13 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2021 23:13 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2021 23:13 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2021 23:13 | |
| Технічні специфікації | 24 жовт. 2021 23:13 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2021 23:13 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2021 23:13 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2021 23:13 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2021 23:13 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2021 23:13 | |
| Цінова пропозиція | 24 жовт. 2021 23:13 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2021 23:13 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 3 лист. 2021 16:00 | |
| Не вказано | 3 лист. 2021 16:00 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 12 лист. 2021 13:59 | |
| Електронний підпис | 12 лист. 2021 14:03 | |
| Підписаний договір | 12 лист. 2021 13:58 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Вінницький національний аграрний університетВас може зацікавити
17 120,00 грн без ПДВ
Дивитись52 500,00 грн без ПДВ
Дивитись44 000,00 грн без ПДВ
Дивитись