Природний газ
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення про проведення спрощеної закупівлі). Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 до документації додається (Інформація про необхідні
з 7 жовт. 2021 15:51
до 13 жовт. 2021 10:00
з 13 жовт. 2021 16:00
до 20 жовт. 2021 00:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Природний газ
Код ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
|
Кількість: 2 200 метри кубічні |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 62416, Харківська область, Харківський р-н, селище міського типу Пісочин, межа балансової належності |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 7 жовт. 2021 15:52 | |
| Документи закупівлі | 7 жовт. 2021 15:51 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Харківська районна державна лікарня ветеринарної медициниВас може зацікавити
113 684,00 грн без ПДВ
Дивитись103 257,00 грн без ПДВ
Дивитись127 894,50 грн без ПДВ
Дивитись