Природний газ
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
Відповідно до змін, унесених 16.12.2020 року до Постанови Кабінету Міністрів України «Про ефективне використання державних коштів» від 11.10.2016 № 710, з метою ефективного та раціонального використання коштів більшості замовників рекомендовано забезпечити оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення на власному веб-сайті протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурентної пр
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 22 жовт. 2021 08:27 | |
| Електронний підпис | 22 жовт. 2021 08:27 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Природний газ
Код ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
|
Кількість: 25,415 тисяча кубічних метрів |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 7 жовт. 2021 13:05 | |
| Не вказано | 7 жовт. 2021 13:05 | |
| Електронний підпис | 7 жовт. 2021 13:05 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 7 жовт. 2021 13:06 | |
| Електронний підпис | 7 жовт. 2021 13:08 |
Пропозиція
991 185,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Гуманітарний відділ Рожищенської міської радиВас може зацікавити
580 000,00 грн без ПДВ
Дивитись1 207 892,50 грн без ПДВ
Дивитись1 392 629,00 грн без ПДВ
Дивитись