Молочні продукти різні ( ряжанка) за кодом ДК 021:2015:15550000-8 Молочні продукти різні

Очікувана вартість

49 971,15 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
44076718
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 51100, Дніпропетровська область, селище міського типу Магдалинівка, вул. Центральна, буд. 12
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тетяна Сумська
Володіння мовою:
Телефон:
+380676328976
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

відповідно до п 1 ч 2 ст 40 Замовник має право як виняток застосувати переговорну процедуру у випадку, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів.

Код ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні

Кількість:

1 895 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 6 жовт. 2021 10:49
Документи закупівлі 6 жовт. 2021 10:49

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
49 971,15 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Пустовіт В.В
Телефон: +380569121774 ЄДРПОУ:
24239332

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 6 жовт. 2021 10:50
Електронний підпис 6 жовт. 2021 10:51

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 жовт. 2021 10:52
Підписаний договір 18 жовт. 2021 10:51

Пропозиція

49 971,15 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ МАГДАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Григор'єва Олена Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380500634008 ЄДРПОУ:
26118064

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

27 870,00 грн без ПДВ

Дивитись
Молочні продукти різні, код ДК 021:2015 – 15550000-8
Молочні продукти різні, код ДК 021:2015 – 15550000-8
Ім'я:
Світлана Біжанова
E-mail: [email protected] Телефон: +380666564174 ЄДРПОУ:
44125328

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

25 437,50 грн без ПДВ

Дивитись
Сметана не менше 21 % жирності 400г з вітаміном D3, (для 1-11 класів)
Сметана не менше 21 % жирності 400г з вітаміном D3, (для 1-11 класів)
Ім'я:
Ірина Козенюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380412558505, +380976845514 ЄДРПОУ:
04348444
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

51 852,00 грн без ПДВ

Дивитись