ДК021:2015:03210000-6 «Зернові культури та картопля» (Картопля)

Картопля - 12000 кг.. До прийняття даного рішення замовником двічі відмінялися відкриті торги по даній закупівлі ДК021:2015:03210000-6 «Зернові культури та картопля» (Картопля) відповідно до ідентифікаторів закупівлі: UA-2021-08-02-008282-b і UA-2021-08-30-003114-a через відсутність достатньої кількості учасників.

Очікувана вартість

83 400,00 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
13962350
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 38751, Полтавська область, м. Полтава, вул. Сільськогосподарська, 21
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сергій Володимирович Шевченко
Володіння мовою:
Телефон:
+380532590425
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Картопля

Код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля

Кількість:

12 000 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 38751, Полтавська область, м.Полтава, вул. Сільськогосподарська, 21

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 1 жовт. 2021 14:41
1 жовт. 2021 14:41
Електронний підпис 1 жовт. 2021 14:41

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )
Опис:
Замовник оплачує 100 % вартості фактично поставленого товару шляхом перерахування грошових коштів згідно з рахунком-фактурою на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 30 (тридцяти) банківських днів з моменту поставки Товару та підписання представниками Сторін накладної та акту приймального контролю (якості) Товару, за умови наявності відповідного фінансування. У разі затримки бюджетного фінансування, оплата здійснюється протягом 5 банківських днів з дати надходження грошових коштів на рахунок Замовника.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
83 400,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
ТКАЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
Телефон: +380997633860 ЄДРПОУ:
2830204938
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 жовт. 2021 14:44
Не вказано 1 жовт. 2021 14:43

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 жовт. 2021 16:07
Електронний підпис 12 жовт. 2021 16:07
Підписаний договір 12 жовт. 2021 16:05

Пропозиція

83 400,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КУ "Горбанівський геріатричний пансіонат ветеранів війни та праці"

Вас може зацікавити

Картопля столова, Крупа горохова код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля
Картопля столова, Крупа горохова код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля
Ім'я:
Сурсяков Віктор Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: 380953304301 ЄДРПОУ:
04417174

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

95 334,75 грн без ПДВ

Дивитись
Картопля столова пізня, клас перший, ДСТУ 9221; крупа горохова шліфована, колота, жовтого кольору, першого ґатунку, ДСТУ 7701, 1 кг; квасоля сушена, біла, ДСТУ 8672, 1 кг
Картопля столова пізня, клас перший, ДСТУ 9221; крупа горохова шліфована, колота, жовтого кольору, першого ґатунку, ДСТУ 7701, 1 кг; квасоля сушена, біла, ДСТУ 8672, 1 кг
Ім'я:
Анастасія Зуб
E-mail: [email protected] Телефон: +380675770163 ЄДРПОУ:
03189660

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

126 100,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Бутакова Тетяна
E-mail: [email protected] Телефон: 0501377495 ЄДРПОУ:
08806754
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

153 000,00 грн без ПДВ

Дивитись