Бензин А-95, дизельне паливо
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі – згідно Додатка 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника:юридичні особи, які є підприємствами, установами,організаціями та їх об»єднання, які
з 22 вер. 2021 13:46
до 28 вер. 2021 10:00
з 28 вер. 2021 10:00
до 1 жовт. 2021 17:00
з 4 жовт. 2021 14:59
до 4 жовт. 2021 15:40
з 4 жовт. 2021 15:40
до 6 жовт. 2021 11:57
з 6 жовт. 2021 11:57
до 13 жовт. 2021 12:44
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Бензин А-95 (номенклатурні позицїй предмета закупівлі із зазначенням коду за ДК 021:2015: Бензин А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин)
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 1 200 літр |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 21028, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 |
| 2 |
Дизельне паливо (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин)
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 700 літр |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 21028, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 4 жовт. 2021 15:40 | |
| Проєкт договору | 22 вер. 2021 13:47 | |
| Не вказано | 22 вер. 2021 13:47 | |
| Електронний підпис | 22 вер. 2021 13:47 | |
| Не вказано | 22 вер. 2021 13:47 | |
| 22 вер. 2021 13:47 | ||
| Технічні специфікації | 22 вер. 2021 13:47 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 1 жовт. 2021 15:07 |
| Електронний підпис | 1 жовт. 2021 15:07 | |
| Електронний підпис | 1 жовт. 2021 15:07 | |
|
|
||
| Технічні специфікації | 1 жовт. 2021 14:48 | |
| Технічні специфікації | 1 жовт. 2021 14:48 | |
| Технічні специфікації | 1 жовт. 2021 14:48 | |
| Технічні специфікації | 1 жовт. 2021 14:48 | |
| Технічні специфікації | 1 жовт. 2021 14:48 | |
| Технічні специфікації | 1 жовт. 2021 14:48 | |
| Технічні специфікації | 1 жовт. 2021 14:48 | |
| Технічні специфікації | 1 жовт. 2021 14:48 | |
| Технічні специфікації | 1 жовт. 2021 14:48 | |
| Технічні специфікації | 1 жовт. 2021 14:48 | |
| Підтвердження відповідності | 1 жовт. 2021 14:48 | |
| Технічні специфікації | 1 жовт. 2021 14:48 | |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 6 жовт. 2021 11:57 | |
| Протокол розгляду | 6 жовт. 2021 11:56 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 13 жовт. 2021 12:42 | |
| Електронний підпис | 13 жовт. 2021 12:44 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 29 вер. 2021 11:52 |
| Не вказано | 29 вер. 2021 10:52 | |
| Не вказано | 29 вер. 2021 10:52 | |
| Не вказано | 29 вер. 2021 10:52 | |
| Не вказано | 29 вер. 2021 10:52 | |
| Не вказано | 29 вер. 2021 10:52 | |
| Не вказано | 29 вер. 2021 10:52 | |
| Не вказано | 29 вер. 2021 10:52 | |
| Не вказано | 29 вер. 2021 10:52 | |
| Не вказано | 29 вер. 2021 10:52 | |
| Не вказано | 29 вер. 2021 10:52 | |
| Електронний підпис | 29 вер. 2021 11:52 | |
| Не вказано | 29 вер. 2021 10:52 | |
| Не вказано | 29 вер. 2021 10:52 | |
| Не вказано | 29 вер. 2021 10:52 | |
| Не вказано | 29 вер. 2021 10:52 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 29 вер. 2021 15:47 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 вер. 2021 15:47 | |
| Електронний підпис | 29 вер. 2021 15:47 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 вер. 2021 15:47 | |
| Цінова пропозиція | 29 вер. 2021 15:47 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 вер. 2021 15:47 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 вер. 2021 15:47 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 вер. 2021 15:47 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 вер. 2021 15:47 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 вер. 2021 15:47 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 вер. 2021 15:47 | |
| Технічні специфікації | 29 вер. 2021 15:47 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 вер. 2021 15:47 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 30 вер. 2021 19:31 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2021 12:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2021 12:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2021 12:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2021 12:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2021 12:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2021 12:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2021 12:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2021 12:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2021 12:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2021 12:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2021 12:03 | |
| Електронний підпис | 30 вер. 2021 19:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2021 12:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2021 12:03 | |
| Цінова пропозиція | 30 вер. 2021 12:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2021 12:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2021 12:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2021 12:03 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 1 жовт. 2021 11:50 |
| Не вказано | 1 жовт. 2021 11:04 | |
| Не вказано | 1 жовт. 2021 11:04 | |
| Не вказано | 1 жовт. 2021 11:04 | |
| Електронний підпис | 1 жовт. 2021 11:50 | |
| Не вказано | 1 жовт. 2021 11:04 | |
| Не вказано | 1 жовт. 2021 11:04 | |
| Не вказано | 1 жовт. 2021 11:04 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІННИЦЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОКВас може зацікавити
97 183,33 грн без ПДВ
Дивитись75 834,00 грн без ПДВ
Дивитись92 523,80 грн без ПДВ
Дивитись