Поточний ремонт будівлі Козелецької окружної прокуратури

Очікувана вартість

199 900,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 20 вер. 2021 15:45

до 24 вер. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 24 вер. 2021 10:00

до 2 жовт. 2021 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 2 жовт. 2021 00:03

до 5 жовт. 2021 10:32

Пропозиції розглянуто

з 5 жовт. 2021 10:32

до 12 жовт. 2021 13:50

Подання пропозицій:
24 вер. 2021 10:00 – 2 жовт. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
20 вер. 2021 15:45 – 24 вер. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02910114
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 14000, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Князя Чорного, буд. 9
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Оксана Гончар
Володіння мовою:
Телефон:
+380978632905
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт будівлі Козелецької окружної прокуратури за адресою: 17000, Чернігівська обл., смт. Козелець, вул. Євгенія Лоскота, 1

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 1 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 17000, Чернігівська область, смт. Козелець, Євгенія Лоскота, 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 20 вер. 2021 15:46
Технічні специфікації 20 вер. 2021 15:46
Технічні специфікації 20 вер. 2021 15:46
Документи закупівлі 20 вер. 2021 15:46
Електронний підпис 20 вер. 2021 15:49
Електронний підпис 20 вер. 2021 15:49
20 вер. 2021 15:46
Документи закупівлі 20 вер. 2021 15:46
Документи закупівлі 20 вер. 2021 15:46
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Забезпечення

Спосіб підтвердження відповідності

Електронна банківська гарантія

Опис

Форма гарантії, відповідно до додатку № 4 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі

Форма подачі підтвердження

Документ

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
90 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
199 900,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
999,50 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
5 997,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Смоловик Сергій Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380667506407 ЄДРПОУ:
35306059

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 29 вер. 2021 14:21
Підтвердження відповідності 29 вер. 2021 14:18
Підтвердження відповідності 29 вер. 2021 14:18
Кошторис 29 вер. 2021 14:18
Електронний підпис 29 вер. 2021 14:21
Кошторис 29 вер. 2021 14:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2021 14:18
Кошторис 29 вер. 2021 14:18
Цінова пропозиція 29 вер. 2021 14:18
Кошторис 29 вер. 2021 14:18
Кошторис 29 вер. 2021 14:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2021 14:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2021 14:18
Кошторис 29 вер. 2021 14:18
Кошторис 29 вер. 2021 14:18

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 5 жовт. 2021 10:31
Електронний підпис 5 жовт. 2021 10:32

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 жовт. 2021 13:50
Підписаний договір 12 жовт. 2021 13:46

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Вимога замовника про підтвердження інформації

Електронна банківська гарантія

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 29 вер. 2021 14:18

Пропозиція

199 900,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Чернігівська обласна прокуратура

Вас може зацікавити

Поточний ремонт паливної в приміщенні наркологічного відділення №14 КП "Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцька" за адресою: м. Луцьк, вул. Івана Корсака 4-Б (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Поточний ремонт паливної в приміщенні наркологічного відділення №14 КП "Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцька" за адресою: м. Луцьк, вул. Івана Корсака 4-Б (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Ім'я:
Людмила Бойко
E-mail: [email protected] Телефон: 380956038261 ЄДРПОУ:
05384318
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

233 404,17 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту кабінету біології опорного закладу «Кобеляцький ліцей №2» імені Олеся Гончара Кобеляцької міської ради Полтавської області (Код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Послуги з поточного ремонту кабінету біології опорного закладу «Кобеляцький ліцей №2» імені Олеся Гончара Кобеляцької міської ради Полтавської області (Код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Ім'я:
Годзенко Владислав Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380993836744 ЄДРПОУ:
45656012

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

317 335,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт колодязя питної води по вул. Генерала Григоренка, 47а в м. Вінниці (Класифікатор ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).
Капітальний ремонт колодязя питної води по вул. Генерала Григоренка, 47а в м. Вінниці (Класифікатор ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).
Ім'я:
Чумак Світлана Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380432595359 ЄДРПОУ:
34849106

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

204 543,00 грн без ПДВ

Дивитись